Díla : komentovaná » kategorie : Básně

bezvěrectví
» 28.05.2012
» autor: VE.
» komentářů: 4(3)
» tipů: 16
I když Vám není nejlíp a zaseknete se ňákou myšlenkou,vždy se najde moment který Vás překvapí.
» 29.05.2012
» autor: JarekBrnoCz
» komentářů: 4(3)
» tipů: 4
...
» 30.05.2012
» autorka: Tedelybear
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
» 01.06.2012
» autor: Tavlas
» komentářů: 3(3)
» tipů: 10
stínem...
» 02.06.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 3(3)
» tipů: 8
Opora děvčeti jež je pro mě vším a přec i když ji nemohu momentálně pomoct,chci aby věděla že se na mě může kdykoliv obrátit. Jsem tu pro Tebe kdykoliv,sama víš...
» 03.06.2012
» autor: JarekBrnoCz
» komentářů: 4(3)
» tipů: 5
svědomí
» 03.06.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
...
» 04.06.2012
» autorka: Tedelybear
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
» 04.06.2012
» autor: Tomáš Přidal
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
...
» 06.06.2012
» autorka: Tedelybear
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
netřeba slov
» 06.06.2012
» autor: JarekBrnoCz
» komentářů: 4(3)
» tipů: 9
čekárna brzy po ránu ...
» 06.06.2012
» autor: kavec
» komentářů: 3(3)
» tipů: 12
...
» 08.06.2012
» autorka: Tedelybear
» komentářů: 3(3)
» tipů: 8
...
» 08.06.2012
» autor: Septimus
» komentářů: 4(3)
» tipů: 10
Báseň, zda se to tak dá nazvat, napsáno ve smutku. Je pravdivá a přesná! Tak co, kdo se cítí právě stejně jako já ? Co na ni říkáte???
» 08.06.2012
» autorka: Cherry123
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
» 08.06.2012
» autorka: silver_fox
» komentářů: 4(3)
» tipů: 7
oblaka...
» 09.06.2012
» autor: radek oslov
» komentářů: 3(3)
» tipů: 11
Báseň napsaná při cestě do Terezína v přemítání o tom, jaké to tam bude v porovnání s koncentračníma táborama, které jsem už navštívila (Osvětim, Mauthausen).
» 09.06.2012
» autorka: Rezkaaa
» komentářů: 5(3)
» tipů: 10
...
» 10.06.2012
» autor: Marcone
» komentářů: 3(3)
» tipů: 5
Napsáno po prohlídce ghetta (města) a Malé pevnosti (dříve věznice gestapa). Část napsána v přemítavém stylu člověka, který by nemusel věřit, že to tak skutečně bylo. (Ještě na obhajobu, nic nezlehčuji, byl to otřesný zážitek.)
» 10.06.2012
» autorka: Rezkaaa
» komentářů: 5(3)
» tipů: 8

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku