|
bezvěrectví
» 28.05.2012 » autor: VE. » komentářů: 4(3) » tipů: 16 |
|
I když Vám není nejlíp a zaseknete se ňákou myšlenkou,vždy se najde moment který Vás překvapí.
» 29.05.2012 » autor: JarekBrnoCz » komentářů: 4(3) » tipů: 4 |
|
...
» 30.05.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
» 01.06.2012 » autor: Tavlas » komentářů: 3(3) » tipů: 10 |
|
stínem...
» 02.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
Opora děvčeti jež je pro mě vším a přec i když ji nemohu momentálně pomoct,chci aby věděla že se na mě může kdykoliv obrátit. Jsem tu pro Tebe kdykoliv,sama víš...
» 03.06.2012 » autor: JarekBrnoCz » komentářů: 4(3) » tipů: 5 |
|
svědomí
» 03.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
...
» 04.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
» 04.06.2012 » autor: Tomáš Přidal » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
...
» 06.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
netřeba slov
» 06.06.2012 » autor: JarekBrnoCz » komentářů: 4(3) » tipů: 9 |
|
čekárna brzy po ránu ...
» 06.06.2012 » autor: kavec » komentářů: 3(3) » tipů: 12 |
|
...
» 08.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
Báseň, zda se to tak dá nazvat, napsáno ve smutku. Je pravdivá a přesná! Tak co, kdo se cítí právě stejně jako já ? Co na ni říkáte???
» 08.06.2012 » autorka: Cherry123 » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
» 08.06.2012 » autorka: silver_fox » komentářů: 4(3) » tipů: 7 » Básně / Experiment |
|
oblaka...
» 09.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 11 |
|
Báseň napsaná při cestě do Terezína v přemítání o tom, jaké to tam bude v porovnání s koncentračníma táborama, které jsem už navštívila (Osvětim, Mauthausen).
» 09.06.2012 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 5(3) » tipů: 10 |
|
...
» 10.06.2012 » autor: Marcone » komentářů: 3(3) » tipů: 5 » Básně / Nemoc, smrt |
|
Napsáno po prohlídce ghetta (města) a Malé pevnosti (dříve věznice gestapa). Část napsána v přemítavém stylu člověka, který by nemusel věřit, že to tak skutečně bylo. (Ještě na obhajobu, nic nezlehčuji, byl to otřesný zážitek.)
» 10.06.2012 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 5(3) » tipů: 8 |


