|
Chtěl jeden kamarád napsat hločičce ke křtu..Nevím jestli by se hodila..a ani nevim jestli nakonec našla využití.Myslím že na křest nakonec nedošlo..Protže se rozešli.Ale něco hezkýho zůstalo aspoň ..
» 11.06.2012 » autor: madanik » komentářů: 4(3) » tipů: 15 |
|
...
» 12.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 10 |
|
Napsáno nejlepší kamarádce do sešitu občanské výchovy.
» 12.06.2012 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 6(3) » tipů: 10 » Básně / Přátelství |
|
Někteří muslimové věří, že život se ženou a milování s ní je jen brána otevřená do nicoty, která nikam nevede, ač Mohamed řekl, že muž, který se oženil, již splnil polovinu své náboženské povinnosti.
» 13.06.2012 » autor: Jan Maren » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
...
» 13.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
možná inspirace Malým princem, možná je to o někom skutečném..
» 13.06.2012 » autor: VE. » komentářů: 3(3) » tipů: 12 |
|
...................
» 14.06.2012 » autor: James Libustka » komentářů: 3(3) » tipů: 11 |
|
» 17.06.2012 » autorka: alexis » komentářů: 3(3) » tipů: 4 » Básně / Nemoc, smrt |
|
Omlouvám se za vulgarismy, je to taková vypisovačka...
» 18.06.2012 » autorka: kryndy » komentářů: 5(3) » tipů: 6 |
|
* * * * *
» 19.06.2012 » autor: Tomáš Přidal » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
...
» 21.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 4(3) » tipů: 7 |
|
ta chvíle
» 21.06.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 10 |
|
...
» 23.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 5 |
|
...
» 24.06.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
» 26.06.2012 » autor: Petrs » komentářů: 4(3) » tipů: 7 |
|
bloudící
» 01.07.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
...
» 01.07.2012 » autorka: deep inside » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
Jedna sentimentální, trochu melancholická... Jako vždy díky za předešlé (případně i budoucí) komentáře a tipy, dělají mi opravdu radost. :)
» 02.07.2012 » autorka: deep inside » komentářů: 3(3) » tipů: 12 |


