|
Další stará. Taková ujetá :)
» 17.01.2012 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 4(3) » tipů: 5 |
|
...těžko popsat lidské nitro...
» 18.01.2012 » autorka: zaba.zuzla » komentářů: 3(3) » tipů: 9 |
|
je to takové jak jen může být, trochu prášků po operaci nohy, a vypadá to, že jsem byl na tripu
» 19.01.2012 » autor: numix » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
Starší báseň, zklamání v lásce.
» 19.01.2012 » autorka: charibeja » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
Krásné je se ponořit do spaní......
» 19.01.2012 » autorka: Bomejka » komentářů: 3(3) » tipů: 9 |
|
» 19.01.2012 » autor: timotej. » komentářů: 3(3) » tipů: 11 |
|
Příběh, jenž skončil. Koncert, jenž utichnul. Vzpomínky, jenž budou zapomenuty a pravda zůstane nezjištěná, nevyřčena.
» 19.01.2012 » autor: Tra'akhum » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
Do sbírky Nic neslibuji psanou s Honzou Valčíkem
» 20.01.2012 » autorka: Tedelybear » komentářů: 3(3) » tipů: 11 |
|
Vykrádám :) Psáno pro kamarádku, jen trochu zkráceno.
» 21.01.2012 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 5(3) » tipů: 6 |
|
Slyšel jsem kdysi o jakési básni zvané zdechlina, jíž jsme měli další den probírat ve škole. tak jsem předtím napsal zdechlinu vlastní a chtěl porovnat, posuďte sami
» 22.01.2012 » autor: Tra'akhum » komentářů: 5(3) » tipů: 4 |
|
pleas
» 22.01.2012 » autorka: cítímpřežívám..já » komentářů: 4(3) » tipů: 6 |
|
jsi má muška jenom zlatá, připadám si ozářeně..když Tě mám v blízkosti, nestačí mi říct slova zlatá!"já Tě miluji Honzíku!!"
» 23.01.2012 » autorka: cítímpřežívám..já » komentářů: 3(3) » tipů: 5 » Básně / Láska - vyznání |
|
Když se z kořisti stane lovec..
» 25.01.2012 » autorka: charibeja » komentářů: 4(3) » tipů: 6 |
|
...
» 26.01.2012 » autor: dlouhejkour » komentářů: 3(3) » tipů: 3 |
|
» 28.01.2012 » autor: Tomáš Přidal » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
» 29.01.2012 » autorka: Corax » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
Co láska má a nemá ráda.
» 30.01.2012 » autor: paulo » komentářů: 3(3) » tipů: 9 |
|
obelstěn
» 30.01.2012 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 10 |


