Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
12.12.2011 - 10:34
moc pěkná.
12.12.2011 - 10:32
moc pěkné a ta polární zář hmm:)
12.12.2011 - 10:26
Hedvábná jsou slůvka veršů..říkám si je když se češu.
Vanu si obarvím solí..šediny nechám vlát po okolí.
Krásná:)..
12.12.2011 - 10:18
Moc pěkná..
12.12.2011 - 10:16
v nenapsaných písních..opravdu moc smutné i když krásné..
12.12.2011 - 10:12
Bíša pravdu má:)..
12.12.2011 - 10:09
Lepší je se ptát,nežli tiše skomírat..
12.12.2011 - 10:00
Krásně romantický..jako můj manžel před deseti lety:)
12.12.2011 - 09:58
Doufejme že to je pouze fantazie velmi dobře napsaná:)..
12.12.2011 - 09:44
Nechť se vyplní každé tajné přání:)
12.12.2011 - 09:43
Krásná plná lásky k přírodě..moc pěkná:)
12.12.2011 - 09:36
Nemám slov a to je co říct:oSTSTST
12.12.2011 - 09:31
Pěkně to graduje.
12.12.2011 - 09:30
Jen na chvíli?Určitě si tě přála na delší dobu:)
12.12.2011 - 09:22
víme příliš málo:)
12.12.2011 - 09:17
Toulavá: Nelze vyčíslit ani popsat:))
12.12.2011 - 09:06
Vánice a metelice prý si dají spicha budou foukat pod čepice až je bolej břicha:)Ty rampouchy jsou super:)
12.12.2011 - 09:03
T víš pejsci maj smysl pro vtip né pro krásu:)Opravdu zvláštní,vemlouvavá...nevím ..proSTě krásná:)
12.12.2011 - 09:00
Slova zabíjí..slova těší..pro všechny stejně..král,nebo pěší:)ST
12.12.2011 - 08:53
Až budeš vydávat paměti měj na paměti,že liška jeden výtisk kupuje..to bude počteníčko:))Tuhle máš u mne za dvacet..krása:)
1 ... 373|374|375|376|377|378|379|380|381 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku