René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13220
Komentáře uživatele :
16.04.2016 - 02:23
vítej a ať ti to píše
16.04.2016 - 01:43
to není vůbec špatný
16.04.2016 - 01:09
smutný a dobře napsaný
16.04.2016 - 01:03
Milena:
Jéé, to jsem rád, žes mě odpustila! a co jsi mi to vlastně odpustila?
14.04.2016 - 19:26
skákej!
14.04.2016 - 19:18
... a jaká je největší zbabělkyně? ... :-)

ps
jen žertuji


báseň mě zaujala,
cítím v ní osobní prožitek
14.04.2016 - 15:47
opět jsem poučen
14.04.2016 - 12:26
napíšu to v absolutním rýmu:

jo
jo
jo
13.04.2016 - 16:09
ST i po odhlédnutí skutečnosti, že sám píšu pouze plnícím perem

doporučuji LAMY Safari, to je pero, které má nejlepší úchop, existuje v několika barevách.
ps
nejsem jejich agentem, nemám provize
:-)
13.04.2016 - 15:26
zajímavé lámání veršů, frázování
rozhodně neotřelé, nespoléhající se na osvědčené postupy vedoucí k úspěchu básně

st
13.04.2016 - 15:21
mně zatím taky
13.04.2016 - 14:50
ty jsi truhla poezie
nemající dna
12.04.2016 - 20:02
:-)
12.04.2016 - 19:58
takový ... no ... osobní
12.04.2016 - 19:51
malebné
12.04.2016 - 19:35
ostravak by řekl - fajne
12.04.2016 - 19:15
príma
12.04.2016 - 19:11
že knedlíky vypadají
jako hovna

hurá!

tábor má být polepšovna

... poslat je tam
na všechny turnusy
ať neberou si do pusy
kvality domova
12.04.2016 - 18:52
když naředím osmium
bude jako morfium
přidám něco kyslíku
OSO4

... taky nevím jak na to ičelý
12.04.2016 - 18:41
souhlas se špáďou
1 ... 189|190|191|192|193|194|195|196|197 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku