René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře uživatele :
11.05.2016 - 12:19
Siorak: něco na tom je
|
11.05.2016 - 00:51
asi tomu nerozumím
|
10.05.2016 - 23:12
vítej na Libresu
a ať ti to píše! |
10.05.2016 - 22:54
zenge:
kdepak, zpívá to Malá lesní ..... |
10.05.2016 - 18:23
Tara:
... a že ti ta genialita nezůstala ... dělám si prdel a popichuju :-) |
10.05.2016 - 18:21
když opojen jsem hašišem
lehnu si i s Babišem |
10.05.2016 - 18:19
čoveče, to není špatný
to není vúúúbec špatný a eště je to nápaditý třeba to liduplno nebo ta sebejistota šminek a kadeřnic čekal jsem podle anotace dílko - neumělou prvotinu - prostě nic a ono Něco |
10.05.2016 - 15:31
ty jedeš
furt a furt a žádné rozmělnění ST |
10.05.2016 - 15:29
příjemně patosoidní
:-) |
10.05.2016 - 15:28
Na Lunu vyje
rány si líže, za obzorem ve stavu beztíže, napadlo mě a netvrdím, že je to lepší je to jen trošku jiný: Na Lunu vyje rány si líže, nad obzorem za beztíže, |
08.05.2016 - 21:48
je to tak
|
08.05.2016 - 21:47
:-)
|
06.05.2016 - 11:44
chtěl bych být geografem
zrcadel Alenky s kompasem, hůlkou, kafem vyladit anténky st |
06.05.2016 - 00:25
napadlo mě - katarze - ryšavý popravčí
|
06.05.2016 - 00:10
Ringo: v jednotném čísle by to bylo Brežněvka
|
05.05.2016 - 16:38
hmmmm,
máš příjemnej hlas příjemnej text příjemnej přednes |
04.05.2016 - 22:46
... a třeba bude všechno jinak a Einstein se nemýlil, když dokázal nesmrtelnou duši ...
|
04.05.2016 - 08:10
6thSun: a řádek nad tím taky ne? :-)
já například ... ano |
04.05.2016 - 07:34
jo
|
04.05.2016 - 07:32
nevšední
|


