René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1617
» komentářů: 9425 / 13219
Komentáře uživatele :
18.07.2017 - 11:05
vítej zde
ať ti to píše!
18.07.2017 - 06:46
dělám to taky tak
18.07.2017 - 06:45
Tara: Jestli jsi četla můj komentář Slávce, tak jsi to četla. Tam jsem to použil .
17.07.2017 - 22:18
sežral jsem cosi z dálných krajin
a ten můj přestal býti líný
noc co noc zdá se mi
o bocích Anny Kareninny.

A bylo to tak živé
až věřil jsem, že předám každý gen
Nebyl to však stimulant
prodal mi to kverulant
byl to halucinogen
17.07.2017 - 22:12
jó, tak srandičky ....
17.07.2017 - 22:11
taky bych jel, ale mám strašnej ponor
17.07.2017 - 22:09
zenge: nee, to byl jiný orel, orlice, samice
17.07.2017 - 09:16
Inspirovala jsi mě k dopsání tohoto:

mocná křídla
orlí skládám

z vichru křiku
k prosebnému vánku

ke ztišení
ve svatostánku

Měl jsem pár měsíců napsaný tento nápad:

"vichr ztišit k vánku/ticha svatostánku"

A ta tvá "křídla" mně dala potřebný šťulec. Díky MiroSlávko :-)
16.07.2017 - 18:48
e
x
c
e
l
e
n
t
n
í
!
15.07.2017 - 15:14
Zenge, ty to sem sázíš jak brambory do země.
Kdo to má stíhat?
15.07.2017 - 15:12
zenge: :-)
15.07.2017 - 11:23
prozářená
15.07.2017 - 11:23
zajímavé
15.07.2017 - 11:22
milé
15.07.2017 - 09:11
jen nápad:

na odemčená ústa
na život
v čekaní
puká krusta
pouhou touhou...
15.07.2017 - 09:04
jo
12.07.2017 - 21:44
čo to sú omrvinky?
09.07.2017 - 15:30
pár týdnů bez chlastu?

očistí prý mysl

však život ztrácí smysl
09.07.2017 - 15:28
Gándhí: :-)
07.07.2017 - 08:48
Luboš: Luboši, jsem moc rád, že jsi se nenazlobil, že ti do toho kafrám! A dík za vysvětlení. Jestli se najdeš čas, kafrej mi do mojich, já jsem moc rád, když se někdo zamyslí a dá zpětnou vazbu!
1 ... 138|139|140|141|142|143|144|145|146 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku