René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
24.05.2026 - 23:54
Psavec: M.A.Rek:
dík chlapi |
23.05.2026 - 13:31
Tlustý stařík v posilovně
ptá se šéfa bohorovně: mám já mladou koc chtěl bych svaly a to moc chci jí zjevem dáti mat s kterým strojem začínat? Šéf na to: zkuste nejdřív bankomat |
21.05.2026 - 11:40
M.A.Rek:
:-) to sice ne, ale je to dobrý, že? PS oslovily mě ty tvoje trefné miniatury |
18.05.2026 - 11:45
když tahaj verše za uši
jsou to děsný šunty proto pro klid na duši dej do uší špunty |
17.05.2026 - 09:40
psal si verše pro duši
však tahaly dost za uši |
16.05.2026 - 08:58
Připomnělo mi to jak přijde do posilovny starech tlustej chlap a povídá.
Chtěl bych sbalit jednu krásnou mladou kočku. Jakým strojem bych měl začít? Bankomatem. |
11.05.2026 - 11:42
Gándhí:
jo! |
08.05.2026 - 08:50
Ocenit lze především prokazatelnou schopnost autora zachytit prchavý okamžik a vytvořit vizuálně silný, nezřídka přímo vtipný kontrast.
|
08.05.2026 - 08:12
valerie:
tak to mě těší díky |
07.05.2026 - 20:01
matousekKkrejca:
Byl vynikající básník, uměl to z rytmem, metrem. Krásně se to četlo i v ruštině. |
07.05.2026 - 08:39
Je to velice slušná poetická miniatura, která na malé ploše dosahuje velkého účinku. Její největší síla spočívá v bohaté metafoře doteku lásky a zklamání. Není na škodu, že všechny obrazy nejsou revolučně originální. Aspoň se nemusí nic dešifrovat.
Text je jazykově precizní hlavně tám, že nepoužívá zbytečná slova. Kompozičně sevřený a tematicky hluboký, zabývá se povahou vnímání a poznání, které přesahuje zrak. Spojení titulu s obsahem vytváří koherentní celek. Jedná se o text, který je zdánlivě jednoduchý, ale při bližším čtení odhaluje vrstvy významů a zanechává silný, trvalý dojem. Jde o příklad moderní poezie se stopou klasiky. |
07.05.2026 - 08:31
Poetické.
|
07.05.2026 - 08:29
Ani
Štěpán Štipačev by se za tohle dílo nestyděl |
06.05.2026 - 13:10
divoženka1:
mám radost, že zaujala |
04.05.2026 - 20:25
nadějné
a pozdravuj Maxima Kravčuka |
24.04.2026 - 18:01
Milé.
Znám více kachniček i husiček. |
24.04.2026 - 13:40
Radegast: divoženka1:
jééé dík |
22.04.2026 - 15:49
Lilith:
dík |
21.04.2026 - 21:29
M.A.Rek:
výborný! |
21.04.2026 - 12:54
M.A.Rek:
tý brďo to zveřejni |


