Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
15.12.2011 - 10:05
Překrásně tančíš s poezií, s láskou... ST
15.12.2011 - 09:52
Je to moc pěkně vyjádřeno... ST
14.12.2011 - 21:51
Potěšila báseň a setkání s tebou zde
ST!
14.12.2011 - 12:03
Už na to čekám...
14.12.2011 - 12:01
vždycky budeme mít Paříž
13.12.2011 - 18:37
Krásné... ST
13.12.2011 - 18:33
Právě proto! Ale jistěže přesto básníš... ST
12.12.2011 - 15:04
Jistě bude vtipná knížka, od tebe než od Ježíška :-)
12.12.2011 - 11:55
Díky všem za milé komentíky.
12.12.2011 - 09:15
Svůj čas věnuji jen těm s kterými je mi dobře.
12.12.2011 - 09:11
ST...
11.12.2011 - 21:52
Ano, krásný to čas... s dětičkami
11.12.2011 - 21:50
Plno barev vystřídaly, než javory opadaly...
ST
11.12.2011 - 10:52
no jasně ... St
11.12.2011 - 10:42
Pěkná, jako vždy...
10.12.2011 - 20:19
Líbí se mi
10.12.2011 - 20:17
Pěkná
10.12.2011 - 20:16
i rýma je k něčemu dobrá :-)
10.12.2011 - 20:14
Líbí se mi... ST
10.12.2011 - 20:13
Je to moc hezké... ST

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku