Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
16.12.2011 - 21:32
Je to moudroST!
16.12.2011 - 21:31
Přemýšlím... myslím, že se mi to líbí
16.12.2011 - 21:28
přeju, ať se cítíš skvěle
trpkost pošli do.. víš kam...
16.12.2011 - 21:25
Jéé, to je hezké...
a máš pravdu, dost toho vyhovuje
ale jen těm
co mají stejně
dlouhé ruce
jako nohy… :-)
ST
16.12.2011 - 21:20
Pěkně zníš...
16.12.2011 - 21:19
na to se těším
16.12.2011 - 21:16
Už aby tu byly... sníh a sněhuláci
ST
16.12.2011 - 21:12
Líbí...
16.12.2011 - 21:11
Hezké...
16.12.2011 - 21:08
Taky se mi moc líbí... ST
16.12.2011 - 21:06
Prima... ST
já pošlu Ti smích na dobírku
třeba se někde s tím Tvým setká
16.12.2011 - 21:03
Okna dokořán... :-)
16.12.2011 - 21:01
Hezké...
16.12.2011 - 21:01
Ano...
16.12.2011 - 21:00
Je to krásně vyjádřené.
Tenhle smutek dobře znám...
ST
15.12.2011 - 15:24
Hazentla: Tak to se mi fakt moc líbí, díky!
15.12.2011 - 11:24
Máš pravdu... ST
15.12.2011 - 11:22
To je krásné... ST!
15.12.2011 - 11:20
láskou vzlíná
něžné proudění v nás
taky se těším... na radost dětí, na setkání pod stromečkem
15.12.2011 - 10:08
Líbí se mi...

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku