Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
31.07.2012 - 09:40
Krásná báseň
Tajemná Nefertiti snad bude věčně žíti ST |
31.07.2012 - 09:16
ST
|
31.07.2012 - 09:15
ST
|
31.07.2012 - 09:14
Roztomilé
|
31.07.2012 - 09:05
Výstižné, dávám ST
|
30.07.2012 - 11:24
Tleskám!
ST |
30.07.2012 - 11:21
Moc hezky vyjádřeno... ST
|
30.07.2012 - 11:17
Máš pravdu
ST |
29.07.2012 - 20:11
Prima! Konečně jsi zase na modré hladině... ST
|
29.07.2012 - 12:03
Léto letí...
|
28.07.2012 - 20:09
Hezky!
|
28.07.2012 - 18:09
Odpovím asi tak
až zmizí šedý mrak v slzách deště odputuje slunce duhu namaluje touha k srdci najde klíč všechny hráze rázem pryč vlci pak přeSTanou výt barvy zase budou žít |
28.07.2012 - 17:21
Zní mi hudbou lásky
ST |
28.07.2012 - 17:16
Mám ráda kaštany a tvá báseň se mi líbí... ST
|
28.07.2012 - 17:15
Moc se mi líbí... ST
|
28.07.2012 - 12:23
Jo, taky se mi líbí... ST
|
28.07.2012 - 12:20
Moc hezká... ST
|
28.07.2012 - 12:18
Zajímavá myšlenka... ST
|
28.07.2012 - 12:15
I když to moc k smíchu není, směju se, a dávám ST
|
28.07.2012 - 08:10
Krásně vyjádřeno. Myslím, že láska neopadá... ST
|


