Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
26.10.2012 - 11:34
vavaoko: Barevně... dík
|
26.10.2012 - 11:33
E.T.Jane: Díky, mezi stromy je nejlíp...
|
26.10.2012 - 11:31
básněnka: Dík, je krásný...
|
26.10.2012 - 11:29
Moc hezky poskládaná... ST
Jako bych byla tam šla též tou silnicí navzdory obavám s mobilem svítícím nedočkavá |
26.10.2012 - 10:59
Hezké
|
26.10.2012 - 00:11
Černá... nádherná... ST
|
25.10.2012 - 09:51
ST
|
23.10.2012 - 14:22
Líbí se mi... ST
|
23.10.2012 - 14:16
Dobrý.
|
23.10.2012 - 11:58
Kouzelná... ST
|
22.10.2012 - 22:47
Pohřbená láska...
|
22.10.2012 - 22:44
Také velké ST
|
22.10.2012 - 22:42
ST
|
22.10.2012 - 19:02
Znám asi tvé stesky, i v cizině je hezky, ale domov schází... ST a hodně zdaru!
|
22.10.2012 - 17:56
Hezká básnička...
|
22.10.2012 - 17:23
Povedené ST
|
22.10.2012 - 15:42
Zasní se a zasměje...
Měj se krásně i tam v dálce na návrat je naděje tvojí múze držím palce! |
22.10.2012 - 15:35
hezký
|
22.10.2012 - 15:33
:-)))
|
22.10.2012 - 15:33
byla jako růže,
upuštěná na zem ... se mi hodně líbí st |


