Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
26.10.2012 - 11:34
vavaoko: Barevně... dík
26.10.2012 - 11:33
E.T.Jane: Díky, mezi stromy je nejlíp...
26.10.2012 - 11:31
básněnka: Dík, je krásný...
26.10.2012 - 11:29
Moc hezky poskládaná... ST
Jako bych byla tam
šla též tou silnicí
navzdory obavám
s mobilem svítícím
nedočkavá
26.10.2012 - 10:59
Hezké
26.10.2012 - 00:11
Černá... nádherná... ST
25.10.2012 - 09:51
ST
23.10.2012 - 14:22
Líbí se mi... ST
23.10.2012 - 14:16
Dobrý.
23.10.2012 - 11:58
Kouzelná... ST
22.10.2012 - 22:47
Pohřbená láska...
22.10.2012 - 22:44
Také velké ST
22.10.2012 - 22:42
ST
22.10.2012 - 19:02
Znám asi tvé stesky, i v cizině je hezky, ale domov schází... ST a hodně zdaru!
22.10.2012 - 17:56
Hezká básnička...
22.10.2012 - 17:23
Povedené ST
22.10.2012 - 15:42
Zasní se a zasměje...
Měj se krásně i tam v dálce
na návrat je naděje
tvojí múze držím palce!
22.10.2012 - 15:35
hezký
22.10.2012 - 15:33
:-)))
22.10.2012 - 15:33
byla jako růže,
upuštěná na zem ... se mi hodně líbí
st
1 ... 726|727|728|729|730|731|732|733|734 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku