Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
29.10.2012 - 21:11
ST, co jiného.
Širá dálka je rozprostřená
z hor do větrné roviny.
Slova ač jsou snad nevyřčená
v přetvářce čeří hladiny.
Kdo si samotu nezažije
tu která prostor odhalí
pro touhy své a fantazie
život ho často zabolí...
28.10.2012 - 20:29
Šum řeky, noc a sníh... a verše mi jdou v patách.
Tvé jsou nádherné, ST je málo.
28.10.2012 - 13:03
život
plný ničím nezkalené slasti
v němž se vyplní každé vaše přání…
Možná by to za čas byla nuda.
Za verše ST
28.10.2012 - 12:59
ST
28.10.2012 - 12:47
To je nápad, sněhulák v mrazáku :-), že bych to zkusila?
Hezky jsi to napsala... a venku je krásně, tak čistě a jiskřivě... ST
28.10.2012 - 12:42
Mám ho... v kapse i pod polštářem.
Hezké, ST
28.10.2012 - 12:40
Nádhera... ST
27.10.2012 - 16:27
Tyhle múzy - to je banda
bez tvé ale není ...... smíchu
tak ji nenech zmizet v tichu! ST

δεν μπορείτε να δείτε βυζιά μου :-)
27.10.2012 - 12:21
Pomáhají péci děti
kočka zívá k tomu
tahle vůně s větrem letí
až k našemu domu
ST
27.10.2012 - 10:35
ST
27.10.2012 - 09:58
Také ST
27.10.2012 - 09:55
Jo, vtipně výstižná... st
27.10.2012 - 01:50
ST
27.10.2012 - 01:48
Moc hezky povedená ST
26.10.2012 - 19:25
Mbonita: Díky, přála bych si vidět růže z listů...
26.10.2012 - 19:23
zenge: Od tebe to těší, ať tak nebo jinak :-)
26.10.2012 - 13:50
Líbí se mi Murapl a souhlasím s Elementínou,
Manaue je moc bledá, sladká Mura, ta se (ti) nedá, Halucinty bych se bála trošičku,
takže abys měl lásku, ber obyčejnou krásku,
třeba Aničku! :-)))) ST
26.10.2012 - 12:51
Krásný snímek a báseň taky.
Už se ženou zimní mraky
jen ať ta zima dlouho netrvá jak říká vrba... st
26.10.2012 - 11:35
Květka Š.: Souhlasím, dík a zdravím...
26.10.2012 - 11:35
Siorak: To já taky, dík za návštěvu.
1 ... 725|726|727|728|729|730|731|732|733 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku