jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
08.10.2016 - 21:45
Ten závěr je neskutečně krásný.....ST
|
08.10.2016 - 21:42
paulín: Ano, objímat strom je přímo opojné...díky
|
08.10.2016 - 21:21
Moc pěkné jako vždy.....ST
|
08.10.2016 - 19:39
Philogyny: děkuji, potěšila jsi mě
|
08.10.2016 - 19:38
Lilith: děkuji za milý komentář
|
08.10.2016 - 18:01
vavaoko: Tak jmse na tom stejně....díky za lásku ke stromům
|
08.10.2016 - 16:08
co něžností a lásky se skrývá za Tvými slovy .....ST***
|
08.10.2016 - 15:55
zenge: děkuji a těší mě že věříš jako já
|
08.10.2016 - 15:16
ttragelaf: Děkuji za milý, zveršovaný komentář
|
08.10.2016 - 13:40
Kapka: děkuji srdečně
|
08.10.2016 - 13:17
život jde dál, nesmutni ,najdeš lásku novou......ST
|
08.10.2016 - 11:32
ST***
|
08.10.2016 - 11:32
ST***
|
08.10.2016 - 11:28
ST***
|
08.10.2016 - 10:48
jc senior: děkuji, pochvaly od Tebe si nesmírně cením. Je zajímavé, že naše komentáře se protly. Ty jsi psal mně a já Tobě
|
08.10.2016 - 10:41
Až do hlobí duše Tvá slova jdou.....ST
|
08.10.2016 - 01:04
pěkné.....ST
|
07.10.2016 - 12:21
líbí se mi....ST
|
07.10.2016 - 12:18
Určitě vyslyší Tvou vroucnou prosbu....ST***
|
06.10.2016 - 22:36
Tvé verše jsou krásné....ST
|


