Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
09.09.2023 - 09:35
Ať je líp.
|
08.09.2023 - 13:49
slunce pomáhá ve vzpomínkách na Tebe...cítím v tom hlubokou lásku a to se mi líbí. Cit i nebe.
Opravdu dobrý začátek tady na Libresu. |
07.09.2023 - 15:12
divoženka1: děkuji mockrát
|
06.09.2023 - 21:30
Děkuji za tuto básničku. Připomnělo mě to něco ze života.
|
06.09.2023 - 21:28
Usmála jsem se díky Tobě.
|
05.09.2023 - 21:29
Smutné.
|
05.09.2023 - 17:13
ST. Plně si to zaslouží.
|
05.09.2023 - 09:14
Hezká šňůrka korálků
|
04.09.2023 - 22:07
divoženka1: Víš, člověk se potřebuje vypsat.
A kam má jít? Tak jde na Libres. Sdělená bolest, je menší bolest. Nevím, jak popsat. |
03.09.2023 - 16:46
Silné řádky a hodně tomu smutku rozumím.
|
02.09.2023 - 17:01
Ano. I tak se cítím dost často.
|
31.08.2023 - 19:08
Zajímavá myšlenka nechat básně protékat stromem.
|
31.08.2023 - 19:06
Lilith: Děkuji.
|
31.08.2023 - 14:09
Květka Š.: Děkuji.
|
31.08.2023 - 14:09
Gándhí: Děkuji
|
31.08.2023 - 09:36
Oslovilo.
|
31.08.2023 - 09:35
Krásné
|
30.08.2023 - 17:41
divoženka1: Musím se asi naučit radovat ze života a mít se ráda.
|
30.08.2023 - 10:47
Silný text, který zaujal. A závěr ten opravdu říká vše - kousek papíru a špagát přesně na míru.
Jde Ti to. |
30.08.2023 - 10:45
To je hezký
|


