Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
30.08.2023 - 10:44
divoženka1: Děkuji za podporu.
|
29.08.2023 - 21:43
Nádherné řádky. Pěkně se četlo.
|
29.08.2023 - 21:42
Já měla mainského mývalího kocoura a pravděpodobně mi ho někdo ukradl. Byl bílý a jeho rodiče měli papíry.
Ve vesnice se tou dobou kradli papírové kočky. Vyběhl a už se nevrátil. Pořád se mi stýská a když jsem měla spoustu koček, žádná nebyla jako on. Prostě šampión. |
29.08.2023 - 21:35
V pár řádcích a tolik myšlenek. Skvělé.
|
29.08.2023 - 21:34
Báseň velice krásná. Závěr smutný. Jen svítí pro někoho jiného. Tak přeji hodně síly na překonání toho zármutku.
Zasloužíš si to. |
28.08.2023 - 09:26
Jé.
|
25.08.2023 - 20:47
Super.
|
25.08.2023 - 20:46
Jé.
|
25.08.2023 - 17:44
raďo: moc děkuji.
|
25.08.2023 - 17:44
raďo: Děkuji moc. Člověk má občas smutky, které by nechtěl mít, ale jsou tam.
|
25.08.2023 - 15:40
Už ten název začíná hezky.
|
25.08.2023 - 15:39
Líbí.
|
25.08.2023 - 15:38
Líbí.
|
24.08.2023 - 16:13
M.A.Rek: děkuji za podporu básně a přeji vše krásné
|
23.08.2023 - 22:15
Romana Šamanka bylo mí smutno
|
23.08.2023 - 13:22
Hodně pěkné.
|
23.08.2023 - 13:19
M.A.Rek: Děkuji. Mám radost z Tvého čtení.
|
22.08.2023 - 09:52
Pěkné a příjemné. Super povzbudivé.
|
21.08.2023 - 18:43
Pěkné.
|
21.08.2023 - 17:20
M.A.Rek: Děkuji za komentář. Máš pravdu.
|


