Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře uživatele :
20.09.2023 - 08:31
Hodně smutné.
|
18.09.2023 - 16:01
Smutné a upřímné.
|
18.09.2023 - 14:01
Objímám. Ať je líp.
|
15.09.2023 - 18:30
Kolínko: dekuji
|
15.09.2023 - 18:29
Kolínko: dekuji
|
15.09.2023 - 11:14
Styl hovoří o vyprávěčském talentu.
|
15.09.2023 - 11:13
Pěkně mi zní, barvy i příroda uvnitř. Tvůj podzim vnímám velmi pěkně.
|
14.09.2023 - 17:51
Občas je sleduji a cítím se též motýlkově.
|
14.09.2023 - 17:50
Také taková smutná. Já jich takových tu mám též mnoho. Však víme.
|
13.09.2023 - 20:29
Ano. život má své zkoušky
|
13.09.2023 - 17:03
To rozvíjej se poupátko....mám též ráda...Děkuji za připomenutí této písničky z dětství
|
12.09.2023 - 13:10
Každá vteřina je důležitá.
|
12.09.2023 - 13:08
Setkání s bývalou třídou muselo být pěkné. Tam se semele vše.
|
12.09.2023 - 10:47
Připomněl jsi mi zabíjačku, na které jsem kdysi byla.
|
11.09.2023 - 20:42
Vesnice, mraky a moudro. Příjemné čísti.
|
11.09.2023 - 14:13
divoženka1: Ráda poznám něco nového.
|
11.09.2023 - 13:53
divoženka1: Děkuji. Ráda si najdu a poslechnu.
|
11.09.2023 - 09:39
Tady jsme asi všichni amatéři.
|
11.09.2023 - 09:38
divoženka1: Toho zase já neznám.
Ale písničky jsou dobrá věc. |
10.09.2023 - 11:50
divoženka1: on je i kytaristka a to, co píšeš je také.to je on.
|


