labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
13.07.2012 - 12:12
Ach léto... intenzivní vír života :-)
13.07.2012 - 12:11
Přijít k Tobě, znamená, nadechnout se a vnímat všechny krásy a fantazie reálného světa i ty mimo něj...
13.07.2012 - 12:07
Jaký-koli komentář je zbyečný, nechala jsem volně plynout uvnitř sebe Tvé řádky, svým několikerým čtením a děkuji za zážitek... Jana
12.07.2012 - 14:56
Jsi studnice fantazie...
12.07.2012 - 14:54
... dobrém i ve zlém..
12.07.2012 - 05:23
Tvůj soukromý bůh
je múzou za soumraku
je chlebem i vínem
z krajiny básnických
luhů a zázraků

:-)
12.07.2012 - 05:20
Hezky jsi provedl ohlédnutí a přítomnost a budoucnost je stále na obzoru, jen do ní... šak jsi plodný... :-)
12.07.2012 - 05:07
Smutkem zavlála a snad už odletěl...
12.07.2012 - 05:03
Má grády! :-)
12.07.2012 - 04:37
Kde je lhostejnost, tam není nic...
12.07.2012 - 00:26
Vítám Tě v modru, ráda jsem si Tě zase přečetla :-)
28.06.2012 - 12:03
Kdo miluje, ten věří...
28.06.2012 - 10:43
Divoká i klidná jízda
láska je dálnice
a touha víská
:-)


Přeju Vám nekonečnu lásku!
27.06.2012 - 11:00
Horké dny jsou plné sucha
pivko hrdlem rychle srká
dědeček i babička
už je prázdná lahvička
27.06.2012 - 10:47
Tam na mechové zemi
budem propletení...
A srdce bude klokotat
dlaně horkostí se hřát
27.06.2012 - 10:07
Není podstatné všemu rozumnět, ale to, zda báseň ve čtenáři něco zanechá a co z ní je mu blízké... a ve mě pocity zanechala... A o tom psaní, jako terapii, asi něco vím... :-))
27.06.2012 - 09:59
Modro je oáza pro duši i srdce
hladí, léčí i radost rozseje
27.06.2012 - 09:58
Ať Tě Tvá cesta vede správným směrem...
26.06.2012 - 14:03
No, já mám v tomto případě hodnocení jednoduché... Protože jsem četla Tvou předešlou báseň a ta byla pro mne daleko hezčí, tudíž tak hodnocena, vítězí předchozí... Nejsem ovlivněna komentáři pode mnou, ale... vulgární není, jen dívat do zrcadla se nechci, jedině na partnera. Tedy zjednodušeně řečeno, pro mne má kouzlo lehčí erotično a propletená těla, než co je v této básni... :-)... Myslím, že mezi muži bude více kladných ohlasů, přirozeně.
26.06.2012 - 13:46
Nač mazat, co lidské je
snad jenom puritán a ten,
jemuž rozkoš je cizí
by hnal Tvé dílo
z modrého ráje
a vyvolával krizi

Je smyslná a erotično, v tomto podání, mne nepobuřuje.
1 ... 257|258|259|260|261|262|263|264|265 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku