labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
06.09.2012 - 18:59
Když chytnou saze
je blaze zase ... :-)
06.09.2012 - 18:58
Kouzelné místo...
06.09.2012 - 18:56
Láska je krabička plná různorodosti...
05.09.2012 - 16:36
Jejda, to je negativ na jednu hlavičku... víš, život není jen o radostech, to by nás nebavil, potřebujeme i něco, co nás donutí přemýšlet i raní na duši, ale za každou nocí se probudí nový den a za deštěm vysvitne slunce a za nezdarem přijde úspěch... usměj se na život, čeká Tě v něm mnoho krásného i když tomu možná nechceš věřit. Když k sobě krásno nepustíš, nedočkáš se ho... Tak šup hlavu vzhůru, žít je krásný... Nevím do jaké míry je to báseň a do jaké míry je to křik bolavé duše, ale cítím z ní to druhé a proto Ti teď dám jeden tip... přečti si knížku Miluj svůj život od autorky Louise L. Hay
05.09.2012 - 14:36
Noooo, teda rozebral jsi to Věrce, jako slohové cvičení... :-)) To jsem zvědavá, co Ti na to řekne. Mě se to dost líbí a co třeba i pár tónů k tomu.?
05.09.2012 - 14:31
Pohádkové povídání...
05.09.2012 - 14:25
Ty z lásky mají zvláštní moc a sílu...
05.09.2012 - 14:24
Naštěstí nejsem z velkoměsta... ale i v malým městě je spousta šedejch babuřenejch larev, škoda, že netušej, že tak to maj všechno těžší...
05.09.2012 - 11:55
... :-))... jojo, dnes je to tak...
05.09.2012 - 11:54
Pohádkově, to Ty umíš na jedničku, teda, co to plácám, na ST! :-))
05.09.2012 - 11:53
Podle básnické nálady vím,
že Ti tam bylo skvěle
a určitě se nemýlím

:-))
05.09.2012 - 11:49
Směju se z pohody, co skrz monitor prosakuje až ke mě... :-)
05.09.2012 - 11:46
... svět v obrazech... možná i čaj v klávesnici... :-))
05.09.2012 - 11:45
Měsíc se zarývá do kůže
a pivo, to dělá, co může

:-))
05.09.2012 - 11:43
Řešení to není správné,
ale v básni,
tam to klapne... :-)
05.09.2012 - 11:41
Tak málo mezi nás chodíš,
ale vždycky zanecháš
skvostnou poezii!
05.09.2012 - 11:39
Jaderné vyznání... :-)
05.09.2012 - 11:36
Určitě když se zamyslíš
najdeš to proč
a spoutanost odmyslíš
05.09.2012 - 11:33
Už začátek básně vezme za srdce a udá básni směr, od kterého nejde odtrhnout oči a musí se dočíst do konce... a ne jen jednou! Je srdce ryvná a krásně poskládaná... Jana
04.09.2012 - 22:18
G.P.: Díky... :-)
1 ... 235|236|237|238|239|240|241|242|243 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku