labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
31.08.2012 - 15:00
Bolavost, co se zarývá...
31.08.2012 - 14:58
Nojono, chutě jsou chutě a touha, touha... :-)
31.08.2012 - 14:56
Už větve sklání doba barevnosti
mít klobouk na hlavě
pak smekám od radosti
nad dalším skvostem pane
31.08.2012 - 14:54
Ty mi dáváš, dyť já budu mít za chvíli přeplněný záložky :-))
30.08.2012 - 16:19
Užij si dovču a neutop se! :-)
30.08.2012 - 16:18
A tak to má být...
30.08.2012 - 14:57
Lepší ani netušiti
kolik špíny nasušiti
Zdařilo se panáčkům
30.08.2012 - 14:51
Najde-li se pomlouvačník, pak proto, že závidí...
30.08.2012 - 14:50
Maluješ realitu
dlaněmi propletenými
Ornament lásky
v zrcadlech zřítelnic
A dál.? No přece STip!

:-)
30.08.2012 - 14:47
Já dnes ochutnám první burčák... mňam :-)
30.08.2012 - 14:44
Jo, máš pravdu asi tak nějak to je... :-)
30.08.2012 - 14:40
Jako vždycky, zážitek!
30.08.2012 - 14:33
Letní láska
zahřeje jako slunce
však jako vánek
s podzimní mlhou
odplyne
30.08.2012 - 14:28
... a čas plyne...
29.08.2012 - 14:17
Ze smutku vznikají krásná dílka...
29.08.2012 - 13:57
Až pod kůži se zaryla a vplula do mých záložek. Nejednou se k ní vrátím, to vím!
29.08.2012 - 13:12
:-))... já nevím, nekrachlo by pak lidstvo.?
29.08.2012 - 13:11
Lidstvo se dostává do slepé uličky, vládnou peníze, mamon a čistá srdce umírají... Jana
29.08.2012 - 13:10
Je-li to realita, pak věz, že v tomhle boji nejsi sama a přeji vítězství pro Tvou duši a je-li to báseň, co je ze života odkoukaná, pak říkám, že je zdařilá...
Pár let se držím hesla, že co tě nezabije, to tě posílí a každý prožitek, ať kladný nebo záporný má pro náš život velký význam a posiluje i když v danou chvíli to tak nevidíme...
29.08.2012 - 13:04
Vidím, jak hezky maluješ a se slovíčky lehce pracuješ... :-)
1 ... 238|239|240|241|242|243|244|245|246 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku