labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
05.09.2013 - 19:27
Bezva :-))
|
05.09.2013 - 19:26
Vstávám ze židle a tleskám, ST je málo!!!
|
05.09.2013 - 19:21
Naštěstí to léto ještě dnes přišlo, tak je určitě na zápraží mnohem líp a deka je zase schovaná :-))
|
05.09.2013 - 19:05
:-))
|
05.09.2013 - 19:04
Jo, to znám... :-)
|
05.09.2013 - 19:02
Dala bych si takovou snídani říct... :-)
|
05.09.2013 - 19:02
Život...
|
05.09.2013 - 19:01
Tvé básně nikdy nezklamou a obohatí...
|
02.09.2013 - 23:36
***
|
02.09.2013 - 22:43
Brouzdáš si a hezky tvoříš...
|
02.09.2013 - 22:39
Dlaně, až niterně potřebná součást života... :-)
|
02.09.2013 - 22:36
Za ST!!!
|
02.09.2013 - 22:34
Tleskám...
|
02.09.2013 - 22:31
Autdrom myšlenek a pocitových obrazů...
|
02.09.2013 - 22:30
Vždycky překvapíš...
|
02.09.2013 - 21:54
Kouzelné představy vyvoláváš... i když radost z podzimu teda nemám :-(
|
02.09.2013 - 21:52
Foremně neforemná a dobrá :-)
|
02.09.2013 - 21:44
Díky, díky za rady Ti básníče :-))
|
02.09.2013 - 21:36
Krásně!
|
02.09.2013 - 21:34
Zvláštně z ní mrazí... citově...
|


