Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
01.02.2021 - 21:02
jestli inscenace provokuje k tak skvělým palindromatickým nápadům, musím to na sobě vyzkoušet ;)
|
01.02.2021 - 20:52
mmm, krásná poezie se špetkou matematiky a fyziky ;)
|
01.02.2021 - 13:31
ten závěr je poněkud dvojsmyslný, vybírám si variantu "happy end" ;)
|
01.02.2021 - 02:59
lepší se zeptat tatů a mam
než spolíhat na tamtam |
31.01.2021 - 22:48
krásná představa beránků, jak při pastvě na horizontu rostou až zaplní celou oblohu... do běla
|
28.01.2021 - 14:28
máme tuhle srandu
že jsme neskočili na tu pandu |
28.01.2021 - 10:00
senzační vzorec
jablko naznačilo pádem na hlavu |
27.01.2021 - 12:20
Báječná jeST ;)
|
27.01.2021 - 01:40
mel i muč s čumilem
|
26.01.2021 - 23:56
Krásná...
|
26.01.2021 - 16:46
možná furt lepší po zápraží honit šornu
než z rozkazu romantiku lebensbornu... |
26.01.2021 - 09:37
mňam
|
25.01.2021 - 18:44
...hříchem bývá přísný půst, halelůja
to ví Magda i Marta, že by to rytmicky sedělo ;) |
25.01.2021 - 13:36
Parádní...
|
24.01.2021 - 23:18
pěkně´s to tu roztočila ;)
|
24.01.2021 - 19:01
jestli škytá, máty kšilt sej
|
22.01.2021 - 13:01
jůů
|
22.01.2021 - 00:16
E... v halách učili potom ejekci pekel, odvaz za vdolek epickej. Emo topil i čuchá lahve.
|
21.01.2021 - 16:32
Kompost je srdce zahrady. Mé srdce má 3 komory - letošní (vlastně už loňskej), dvouletej (otočenej) a tříletej (podruhý otočenej) - ten jde zjara na záhonky, krásná černozem. A jak říkáte, jde tam vše ze ze zahrady i jejích hostí ;).
|
21.01.2021 - 14:54
Výborná mini...
|


