Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
21.03.2021 - 20:05
není nad spočinutí v urnovém haiku
|
19.03.2021 - 10:43
výtvarné i smyslové pošušňání
|
15.03.2021 - 21:01
hezky poslané dál...
|
14.03.2021 - 23:40
demonstroval proti jádru
neměl roušku teď má sádru |
14.03.2021 - 19:25
ušel jsi náramnou štreku
Džeku... |
14.03.2021 - 00:50
prdět na ně
radši zbásnit luhy, laně... |
13.03.2021 - 19:27
když dvě se o tě perou
jednu bys zakous... jenže, kotě, kterou? |
12.03.2021 - 13:24
Paráda, nálada je hned lepší ;)
|
12.03.2021 - 13:21
cestadolesa: díky! Klk je super, ony kratší palindromy jsou většinou větší výzva než dlouhý ;).
|
12.03.2021 - 12:31
M.A.Rek: díky! A teď rychle klóbrc hore, venku je předjarní větrno ;)
|
11.03.2021 - 23:06
věřím ;)
|
11.03.2021 - 19:03
báječné ;)
|
11.03.2021 - 18:40
Špáďa: a ten našeptává jednou, maximálně dvakrát za deset let ;). Dík za Tvé bytí!
|
10.03.2021 - 23:14
ta by mě chytla za hercnu i kdyby mi moře bylo volný, jakože neni
|
10.03.2021 - 09:54
nejlepčí humor jak bota černej
obrazu světa naprosto věrnej |
09.03.2021 - 17:01
jo, po másle to jede líp, jak už rčení napovídá
|
08.03.2021 - 15:48
svědci nejsme Jehovovi
spíš furt větších chujovin jen těch co nás práskaj, loví je prozatím o chlup míň |
08.03.2021 - 14:11
kykyryký!
jo, to byla pastva pro oko teď se chodí na točený hodně hluboko... |
05.03.2021 - 16:11
tvoje básně jsou zkrátka top
jihne bard, poleno i lidoop |
04.03.2021 - 19:30
těžká látka
tak ať je realita podporou nadlehčená |


