Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
18.01.2016 - 15:02
Beatlesáčci - Broučci - dokonalý, přímo skvoST
|
18.01.2016 - 14:19
Tato zima, zdá se mi, je dítětem zlobivým doSTi...
|
18.01.2016 - 12:20
Lilith: díky...
|
18.01.2016 - 11:54
Jejda, Lil, o lžích jsem psala v noci... a vlasy obalený bužírkou bych fakt nechtěla, obdivuji, žes schopna myslet i technicky...ST
|
18.01.2016 - 11:33
Tak to máš vyhráno... ST
|
18.01.2016 - 11:29
vavaoko: děkuju za zastavení
|
18.01.2016 - 11:11
Jsi byl v koSTelíčku, že ?
|
18.01.2016 - 11:10
Tak jsem se od srdce zasmála... nejlepší pro mne Tupolev, povědomý švihák a velmi unavený žid-:))) ST
|
18.01.2016 - 11:06
Ringo: tygříku, díky...
|
18.01.2016 - 08:45
Tak co je myší banka, netuším, ale jinak super čtení na rozjezd dne...ST
|
18.01.2016 - 07:05
Kajuta: díky moc...
|
18.01.2016 - 07:04
Někdy to tak proSTě je...
|
18.01.2016 - 07:02
To je nádherný, četla jsem jedním dechem... chtěla bych někdy zažít...ST
|
18.01.2016 - 00:51
Bezvadné počtení, zvláště poslední sloka ST
|
17.01.2016 - 23:17
krizekkk: pravda svatá...
|
17.01.2016 - 23:16
krizekkk: řeka: Lilith: Kajuta: přátelé, děkuju vám...
|
17.01.2016 - 17:18
řeka: děkuji ti
|
17.01.2016 - 17:17
Ringo: přesto díky...
|
17.01.2016 - 16:41
Poslední sloka ...ST
|
17.01.2016 - 16:27
Oslovilo mne. ST
|


