Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
14.01.2016 - 13:13
ST---takto by se žertovati nemělo!
|
14.01.2016 - 13:09
Nezávidím, přeju ...ST
|
14.01.2016 - 09:36
Pěkné...nejsou čárky v potkávání, zůstávají,svého... ST
|
14.01.2016 - 09:32
Skvělá slovní zásoba ...ST
|
14.01.2016 - 09:29
madison: děkujuiiiii...
|
14.01.2016 - 07:39
Také tak, ryzosti nikdy není doSTi
|
14.01.2016 - 07:37
Plné citu... ST
|
14.01.2016 - 07:36
Máš to krásně seskládáno, a je v tom nálada... ST
|
13.01.2016 - 23:17
Ta představa hlavy v úlu je velmi sugestivní...pozor na včelky! ST
|
13.01.2016 - 23:11
Tak Krumlov a ještě taky harmonikář??? Paráda, pane... ST
|
13.01.2016 - 23:08
Tak to je vždycky průšvih...ST
|
13.01.2016 - 23:07
Hezky romantické ST
|
13.01.2016 - 23:04
zenge: děkuju ti:-)))
|
13.01.2016 - 22:43
Psavec: díky moc a dobrou noc...
|
13.01.2016 - 22:42
Psavec: ó, potěšení na mé straně
|
13.01.2016 - 22:41
Psavec: Psavečku, díky moc
|
13.01.2016 - 22:39
Kajuta: detektor: Lilith: Psavec: děkuju vám za vlídná slova, já budu psáti zas a znova:-)))
|
13.01.2016 - 18:36
Máš to podobně laděné jako já svoji Vizi ST
|
13.01.2016 - 18:35
krizekkk: děkuju, dorazil jsi mne tím tříokým bájným starcem, tím se asi pomalu a jistě stanu...
|
13.01.2016 - 18:33
řeka: Děkuju, jsem ráda, že jsem se po desítkách let ke psaní mohla vrátit...
|


