Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
21.01.2016 - 10:43
Copak Bosch, to byl umělec, ale ty jsi také...pábitelko ST
|
21.01.2016 - 10:40
Krása vesmírná a nesmírná...ST
|
21.01.2016 - 07:52
Ty umíš betonovat a uklízet? Super... ST
|
21.01.2016 - 00:49
Spoutala místo zpoutala, protéká - chybí písmeno. T.
|
20.01.2016 - 20:07
Úžasné...ST
|
20.01.2016 - 20:04
Přesně vystiženy pocity dívky/ženy/ někde odložené v koutě...ST
|
20.01.2016 - 20:02
ST
|
20.01.2016 - 20:02
Protože do dítě je v nás napořád, proto... ST
|
20.01.2016 - 19:55
zenge: díky moc a moc...
|
20.01.2016 - 18:35
madison: libour: Jackie Decker: J.F.Julián: vřelý dík všem, potěšili jste mne...
|
20.01.2016 - 15:28
Miloučké čtení...ST
|
20.01.2016 - 12:03
Kapka: kapko vody, díky...
|
20.01.2016 - 11:11
Poučení o dávnověku v romantickém hávu ST
|
20.01.2016 - 10:40
Lilith: děkuju moc...
|
20.01.2016 - 09:37
vavaoko: jiný svět, a průzračnější...díky!
|
20.01.2016 - 09:33
MalichernoST světská dobře vyjádřena...
|
20.01.2016 - 09:29
Kajuta: lodníku, díky moc, je to můj živel...
|
20.01.2016 - 09:28
Ringo: tak aspoň tak, když už nepochválíš /úsměv/ a dík
|
20.01.2016 - 08:19
Voda - ve všech podobách, ST
|
20.01.2016 - 08:17
Krásné, zvlášť ta tundra...ST
|


