Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
20.01.2016 - 08:08
Houda: díky, správný postřeh...
|
20.01.2016 - 08:07
Houda: díky
|
20.01.2016 - 08:06
Houda: srdce je pulsujícím městem, starý pán vymírající idyla, díky
|
20.01.2016 - 08:05
Houda: možná je to jen nedostatek fantazie, díky
|
20.01.2016 - 08:04
Houda: díky, jsem od rány, život mne naučil...
|
20.01.2016 - 00:27
Tak o tom něco vím..ST
|
19.01.2016 - 23:18
Nápadité...ST
|
19.01.2016 - 23:15
Dobrá myšlenka ST
|
19.01.2016 - 16:55
Dobrý fóreček...ST
|
19.01.2016 - 16:54
Psavec: děkuju moc...
|
19.01.2016 - 16:53
Kajuta: srdce neošálíme...díky
|
19.01.2016 - 09:54
Bezbřehá fantazie...umět to taky, to by bylo...ST
|
19.01.2016 - 09:52
Mívám hodně podobný myšlenky jako ty v první sloce... ST
|
19.01.2016 - 01:02
99 % máš pozitivní, tak to je výhra, že? ST
|
19.01.2016 - 01:00
madison: Díky za zastavení, jsem ráda, že se líbilo
|
18.01.2016 - 23:02
Pěkná divočinka...ST
|
18.01.2016 - 22:59
zenge: tohle je tygr z mého opravdového snu, ale Tracyho znám...díky
|
18.01.2016 - 18:47
Zajímavé...ST
|
18.01.2016 - 18:10
rendus: děkuji...
|
18.01.2016 - 17:32
krizekkk: díky ti...
|


