Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
18.02.2016 - 19:30
Tomáš: no, ruce jsou jen začátek...a díky ti
18.02.2016 - 16:54
Moc pěkné, zvláště druhá sloka, to o čase...ST
18.02.2016 - 16:52
Emile, dobře se tvá píseň poslouchá, jsi talentovaný...ST
18.02.2016 - 16:45
Mládenci, ve věcech jazyka českého má Tara pokaždé pravdu.../úsměv/
18.02.2016 - 09:04
Lodivode, vždy žasnu nad tvými obraty a vůbec...ST
18.02.2016 - 08:56
Hezký...taky vím, co je bolest pumpy... přidej k slůvku si j /jsi/ ST
18.02.2016 - 07:34
Maminkám všem...nejen nemocným...ST
18.02.2016 - 07:31
Chichotám se v mechu...jako bych tě slyšela...ST
17.02.2016 - 13:16
ST
17.02.2016 - 09:54
Moc pěkné, hlavně zmínka o Kaiovi, to mne vždy dojme...ST
17.02.2016 - 09:52
Hezké, a ta slovní zásoba celkem v pořádku..))) ST
17.02.2016 - 09:16
Zlatokop Henry: já děkuju za veršíky, usmály se moje rtíky:)))
17.02.2016 - 09:16
madison: děkuju moc a moc...
16.02.2016 - 16:18
Dobré verše ST
16.02.2016 - 11:02
Pastel modroSTi - to je jako Libres...
16.02.2016 - 08:37
Taky nedoporučuji!!! ST
16.02.2016 - 08:36
STručné, jasné
16.02.2016 - 08:36
Město husitů je hodinku jízdy od nás a je tam krásně: i tobě bude...jisté ST
16.02.2016 - 08:34
Líbí se mi tvůj úsporný a zřejmý styl psaní, pokouším se o podobný..ST
16.02.2016 - 08:33
To nevypraný prádlo mne neuklidňuje ))) opět ST
1 ... 425|426|427|428|429|430|431|432|433 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku