Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
02.03.2016 - 01:23
Taky tě zdravím, i když bohužel bohémka nejsem...ST
|
02.03.2016 - 01:19
Ty mi ale jako gigant Poezie přijdeš...ST
|
01.03.2016 - 19:29
ST
|
01.03.2016 - 18:45
Tvá báseň o podstatě slov je proSTě nádherná...
|
01.03.2016 - 16:18
Pěkný počtení...ST
|
01.03.2016 - 11:03
To je ne mne příliš silná káva /jako od Maryši/, zvířátka nemohu , tedy trpící... tobě ST
|
01.03.2016 - 11:01
Legrační a vypovídající o mužské mentalitě / i ženské/ ST.
|
01.03.2016 - 11:00
Taky jsem voda...chápu, rozumím a hodnotím ST,lodivode
|
01.03.2016 - 08:26
Tak přes sto básní, to je velké toužení... krása...ST
|
29.02.2016 - 23:04
Lez ma kratký nohy
|
29.02.2016 - 23:02
Opět jedno svědectví, že mužům prochází ledacos... ST
|
29.02.2016 - 21:24
Nultá hodina super...ST
|
29.02.2016 - 21:18
Vtipné...ST
|
29.02.2016 - 18:20
Psavec: můj není, ale i tak díky!
|
29.02.2016 - 18:18
Psavec: díky moc za návod a veršík...
|
29.02.2016 - 18:17
krizekkk: díky moc: a je to s tím vyprávěním špatně???
|
29.02.2016 - 17:12
Zenge - taky bych si přála, aby zamilovaní nemizeli z uliček...díky ti
|
29.02.2016 - 16:55
V tobě se jiSTě zhlídla, Poezie
|
29.02.2016 - 13:29
Dnes se u nás tvá nevěsta zimy nějak obrodila...máš to pěkné, ST
|
29.02.2016 - 09:42
Lodivode, slova o dvoudomém celku jsou skvělá...a vůbec vše ST
|


