Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
27.02.2016 - 11:53
Veselé...ST /zdraví Gora z P./
|
27.02.2016 - 11:52
Divočina...máš odvahu...ST
|
27.02.2016 - 11:17
krizekkk: no nepřeceňovala bych...i když...díky ti
|
27.02.2016 - 11:16
krizekkk: nemyslíš sebe...že ne...dík za přečtení
|
27.02.2016 - 09:42
vavaoko: díky, očko
|
27.02.2016 - 07:51
Tak s tou absencí jídla to nevyřešíš...dobře se četlo ST
|
27.02.2016 - 07:49
divoženka1: madame, díky a hezký den!
|
27.02.2016 - 07:49
Tomáš: Tome, na co ty hned nemyslíš...díky ti!
|
27.02.2016 - 07:30
Moc vtipné, pobavilo /ovšem na tvůj účet/ ST
|
27.02.2016 - 07:26
No, je taková košilatá, ale krásně ST
|
27.02.2016 - 07:22
Amelie M.: Am, taky děkuju...
|
27.02.2016 - 07:21
Kapka: díky, kapičko...
|
27.02.2016 - 07:21
Ringo: není nad /tvůj/vtipný komentář...díky moc
|
26.02.2016 - 14:46
Omyl,vlaSTní ego tak snadno nepohřbíš...
|
26.02.2016 - 14:45
Škoda, do parků jsem nechodila:))) ST
|
26.02.2016 - 14:44
Kdyby všichni uvážlivě mysleli, dojde k vyhynutí lidstva... Fatu morgánu jsem tu nedávno měla také:)))ST
|
26.02.2016 - 09:16
Líbí se mi...ST a taky přísloví T., leč myslím, že jen s rozvahou by byl život nesnesitelný...
|
26.02.2016 - 09:15
kitharový - tak se to dříve psalo? Moc pěkné...ST
|
26.02.2016 - 09:13
Lil - úsměvy tě zaprším, tolik tolik si je zasloužíš...krása ST
|
25.02.2016 - 18:50
Lil, tympány srdcí mne okouzlily ST
|


