Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
25.02.2016 - 18:44
Lilith: já děkuju, Lil, sedávala jsem tam občas s nimi a pozorovala jejich sedřené ruce...
|
25.02.2016 - 16:48
Tak jen abys našel stádo, až se budeš chtít vrátit..ST
|
25.02.2016 - 16:12
René, pěkné...jen prosím přeložit prostřední řádku...))ST
|
25.02.2016 - 16:11
Se spolujezdkyní se nenudíte...hezké ST
|
25.02.2016 - 15:41
madison: libour: Kapka: Kajuta: pánové, dík převeliký všem...
|
25.02.2016 - 13:11
Psavečku rozmilý
zdraví pouští do žíly....brzy se uzdrav...ST |
25.02.2016 - 13:06
Šťastný to pejsek a pánečci ST
|
25.02.2016 - 13:05
divoženka1: žínko divá, dík za vše...
|
25.02.2016 - 13:05
Petra Šrytrová: Petro, je to zde má čtyřicátá, tak je slavnostnější...s velkým díkem tobě
|
25.02.2016 - 10:05
ST za zamyšlení...
|
25.02.2016 - 10:03
detektor: a já jen DÍKY
|
25.02.2016 - 09:15
Díky ti, moudrá žínko divožínko...
|
25.02.2016 - 09:07
Máš pravdu, je, kupodivu žiju...díky moc
|
25.02.2016 - 08:35
Proč nežít tak volně? Hezké...ST
|
25.02.2016 - 08:33
Tvé verše jsou inspirativní a plné odhodlání...ST
|
25.02.2016 - 07:42
Utřené slzy hřbetem ruky...ne každé ráno je veselé, báseň pěkná, Lodníku...
|
25.02.2016 - 07:40
madison: děkuju tiiiii
|
25.02.2016 - 00:20
Není to báseň, ale je to procítěné láskou...ST
|
24.02.2016 - 23:07
Tereza z Kalkaty byla velmi moudrá žena...ST
|
24.02.2016 - 19:36
Do slova SPRÁZDNÍM bych dala Zprázdním, jinak ST
|


