Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
24.04.2016 - 20:36
Ano, taky znám takové...starce opilce...ST
|
24.04.2016 - 19:54
Krásná předmluva i epos nebo jako to nazvat. Dojemné, přála bych oběma, aby se to právě tak STalo...
|
24.04.2016 - 19:50
Zenge, šla jsem včera kolem hospody Na louži a přála si tam potkat ne Breda Pitta, ale tebe. Pozvala bych tě na rum. ST
|
24.04.2016 - 19:48
ST, Kapičko /nemá být hLadoví?/
|
24.04.2016 - 19:47
Já píšu proto, že ještě STále mám naději udělat díru do světa:))) /úsměv/
|
24.04.2016 - 16:58
S lahví toho moc do hlavy nedostaneš...ale správný STudent jistě jsi...
|
24.04.2016 - 16:55
Opičky, opičky...ST
|
24.04.2016 - 16:54
No ano, hříšní muzikanti...ST
|
24.04.2016 - 16:53
Jane, ST
|
24.04.2016 - 16:53
Moc pěkné. Nedávno jsem shodou náhod psala o jednom Zrzkovi povídku... Irsko, dobré téma ST
|
24.04.2016 - 16:51
Tvé Hlodníčky jsou velmi povedené a tento obzláSTě, vizoure
|
24.04.2016 - 16:48
Tamara J: Tamaro, děkuji moc!
|
24.04.2016 - 13:54
Psavec: děkuju, no kocovina...
|
24.04.2016 - 09:18
Tome, hřbet ať ohne medvěd /Mrazík/...a vše hezké k jmeninám! ST
|
24.04.2016 - 09:17
Se zanícenou dásní nemůžeme být krásní! ST
|
24.04.2016 - 09:16
Není to sestřička??? Tedy zdravotní, né tvoje rodná...ST
|
24.04.2016 - 09:14
Vše hezké nejen v den dnešního svátku Jirkům! ST
|
23.04.2016 - 21:59
Je třeba udělat si doSTatek času na to, co je pro nás důležitý...
|
23.04.2016 - 21:57
Legrační...ST
|
23.04.2016 - 21:56
Dobře jsem si početla ST
|


