Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
26.04.2016 - 19:48
Ty duše mne okouzlily..ST
|
26.04.2016 - 19:47
Bez krásně naivních snů by se život nedal přežít...ST, Lil
|
26.04.2016 - 19:43
ST, opět nadčasové
|
26.04.2016 - 09:02
Vážně kouzelná básnička...ST
|
26.04.2016 - 09:01
Pejsci jsou dobří vždycky:))) ST
|
26.04.2016 - 09:00
Po ránu mi hlava nebere, ale ty víš, co píšeš:))) ST
|
26.04.2016 - 00:32
Zasr. romantik: děkuju mockrát...je vidět, že jsi romantik:))
|
25.04.2016 - 21:22
Závěr dobrý, ale proč pořád ta slova velkými písmeny?? Ruší to čtení... ST
|
25.04.2016 - 21:21
Volnost nade vše... chápu...ST
|
25.04.2016 - 17:51
Milé počtení...ST
|
25.04.2016 - 17:49
Těžké hodnotit, tobě ST
|
25.04.2016 - 17:47
Nedomrlého šeříku máme plnou zahradu:))) ST
|
25.04.2016 - 17:34
divoženka1: děkuju ti za tvá milá slova:)))
|
25.04.2016 - 17:33
divoženka1: Děkuji za chválu, potěšilo...
|
25.04.2016 - 15:11
O kamíncích též cosi tuším...hezké...ST
|
25.04.2016 - 15:10
Velmi trefné...ST
|
25.04.2016 - 15:09
Tedy, to jsou divočiny...ST
|
25.04.2016 - 09:19
obaleč jabloňový: díky , jablůňko...
|
25.04.2016 - 08:09
Hezké...ST,lodníku
|
25.04.2016 - 08:08
ST
|


