Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
22.05.2016 - 10:04
Psavec: u kafe se dá úspěšně cokoliv, třeba mlčet...díky
|
22.05.2016 - 10:03
obaleč jabloňový: děkuju moc...
|
22.05.2016 - 10:02
Psavec: zenge: kasparion: zvířenka: děkuju vám všem. všichni se stejně jednou propadnem do propadlište dějin:))) jen zenge ne:)))
|
20.05.2016 - 07:33
ST, máš pravdu!!!
|
20.05.2016 - 07:32
Píšeš pěkně, je radoST číst...
|
19.05.2016 - 23:18
detektor: Kajuta: pánové, díky vám!
|
19.05.2016 - 23:17
Zee: vždy se zas odrazím:) děkuju!
|
19.05.2016 - 20:31
Tomáš: já mám ty propady tak nějak optimisticky hezké:))) děkuji, Tome...
|
19.05.2016 - 19:44
Lilith: vavaoko: dámo, pane. děkuji vám za dlouhodobou přízeň a komentování:)
|
19.05.2016 - 19:42
pa100r: ty jako pastor to jistě víš...děkuji mockrát!
|
19.05.2016 - 17:33
Už jsem jednou četla? Krásná, ST
|
19.05.2016 - 17:32
ST smutek:(((
|
19.05.2016 - 17:32
ST komorám oběma...
|
19.05.2016 - 10:38
V bibli je síla, i pro nevěřící...dojemné...ST
|
19.05.2016 - 10:37
matousekKkrejca: kdo má rád kafe, pochutná si:))) děkuji uctivě...
|
18.05.2016 - 21:49
A taky za námi na Modráskov odplouvej:))) ST
|
18.05.2016 - 21:46
Nechť vyplněno jeST
|
18.05.2016 - 21:45
Adramelech: jako žena to vidím trochu jinak:))) ale děkuju..
|
18.05.2016 - 21:00
Frýda: je to tak, tobě dík...
|
18.05.2016 - 17:09
Psavče, dobře rýmuješ ..a v kuchyni máš teda šrumec:))) ST
|


