Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
24.05.2016 - 11:01
Kapka: vavaoko: přátelé, děkuji!
|
24.05.2016 - 10:14
Docela závidím...a přeju! ST
|
24.05.2016 - 10:13
madison: můstku, jen to ne...dík!!!
|
24.05.2016 - 10:12
madison: s nachovou tváří děěěkuji..
|
24.05.2016 - 08:49
Někdy je těžké věřit i přeSTo...
|
24.05.2016 - 08:45
Špáďa: díky za bezva říkanku k tématu:)))
|
23.05.2016 - 21:55
Vše, co se nesmí...jak lákavé nejen pro námořníky:)) ST
|
23.05.2016 - 21:54
a já taky...ST
|
23.05.2016 - 21:53
Dobré myšlenky i zpracování:)) ST
|
23.05.2016 - 18:35
Mlýny klapou tobě ST:)
|
23.05.2016 - 17:17
krizekkk: díky...a jak to víš, Jiří?
|
23.05.2016 - 17:16
Kapka: děkuju uctivě...
|
23.05.2016 - 17:16
detektor:díky moc...
|
23.05.2016 - 17:15
Tomáš: Tome, děkuji!
|
23.05.2016 - 17:13
krizekkk: Jirko, jsi po tom pádu ok? Tak ty ses propad nerad... dík!
|
23.05.2016 - 15:05
To je vtipné...ST
|
23.05.2016 - 15:04
jitka.svobodova: děkuju!
|
23.05.2016 - 13:53
jitka.svobodova: Jitko, jsem moc ráda, jestli se ti líbí...
|
23.05.2016 - 11:44
kasparion: víla děkuje:)))))
|
23.05.2016 - 09:28
Tvá báseň mne zasáhla přímo do srdce, očko. ST dává hrdá krumlovačka ...a poděkování +Z
|


