|
.. on je to vlastně jen termín a zbytek je o podivně nezvládnutých mezilidských a mezikulturních vztazích ... dost dobře známých i u nás ../ věnováno dělníkům -přátelům, emigrantům z Čech, co se tolik toužili z JAR vrátit domů ... a kteří se nedožili
» 18.07.2007 » autor: HarryHH |
|
*rychle si něco přej
» 18.07.2007 » autorka: Slávka |
|
Každý má právo na svůj pohled a výklad. To že to nezpracuji podle Vašich představ, Vám nebrání se nad tím zamyslet.
» 18.07.2007 » autor: gabkin |
|
.....Chyba!! Interní chyba serveru!! Code: 500
» 18.07.2007 » autor: čubík |
|
***
» 17.07.2007 » autorka: isisleo |
|
psáno mezi sprchami místo spánku.
» 17.07.2007 » autor: gabkin |
|
Je možný, že to nebudete chápat, v tom případě si je nutné uvědomit, že to po Vás nikdo nechce. Aspoň toho na Sioraka zbyde víc. Na rozdíl od něj, bez znalosti věci jsem nejchytřejší přeci. Pro Čechy tak typické.
» 17.07.2007 » autor: gabkin |
|
... pro ty co nenávidí svoje rodiče ... tak jako kdysi já / *....... možná by to mělo spíš být .... “ Pochopení a smíření ...“ /
» 16.07.2007 » autor: HarryHH |
|
..ještě si užívám tu neskutečnost toho, jaké jsou pocity když uvnitř kopne nohou ))
» 16.07.2007 » autorka: šuměnka |
|
..všeobecně vnímaná mince všech stran lidských osudů..nekonkrétní a přesto známá..
» 16.07.2007 » autorka: šuměnka |
|
snad jste se s tím také setkali.
» 16.07.2007 » autor: gabkin |
|
.....na melodii, jedné cizí písničky...
» 16.07.2007 » autor: čubík |
|
***
» 16.07.2007 » autor: Siorak |
|
Trochu legrace na neděli
» 15.07.2007 » autorka: s.e.n |
|
Odpověď na otázku z diskusního fóra:Radar?Proč?
» 15.07.2007 » autorka: s.e.n |
|
Na zadaná slova: pistole, žiletka, skok / viz. čubík
» 15.07.2007 » autorka: Judita |
|
.................
» 15.07.2007 » autor: čubík |
|
...
» 14.07.2007 » autorka: Slávka |
|
Nezlobte se Sioraku, sebral jsem Vám slípku. Dřív než malá chuděra, chytne ptačí chřipku.
» 14.07.2007 » autor: gabkin |


