|
Není to báseň. A ani není dobrá. Asi jí odsoudíte. Ale ten můj soukromý život s bláznem byl krásný. A ta ulice. Jmenuje se Kamenná jak příhodné jméno. A teď je mi tak krásně.
» 08.08.2007 » autorka: Jezabel |
|
… další báseň z pohodičky Pavlovy zahrady …
» 08.08.2007 » autorka: Levandule |
|
... bez světla není života … (a přece i ono umí ničit…)
» 08.08.2007 » autorka: Levandule |
|
O dvojakosti dobra nebo zla?...
» 07.08.2007 » autorka: Levandule |
|
Obyčejný-neobyčejný den na zahradě
» 07.08.2007 » autorka: Levandule |
|
Díky Tykadlům beznaděje jsem se dozvěděla další příběh… Věnováno… A gratuluji k návratu mezi nás
» 06.08.2007 » autorka: Levandule |
|
oddechová na neděli
» 05.08.2007 » autorka: s.e.n |
|
.............
» 05.08.2007 » autor: čubík |
|
................
» 05.08.2007 » autor: čubík |
|
Ženu ani květinou neuhodíš ...
» 04.08.2007 » autorka: Jezabel |


