|
................
» 03.07.2007 » autor: čubík |
|
.....víceautorské dílko, slepené kdysi na fóru...spolupachatele radši nejmenuji, tedy pokud nebudou chtít...:D
» 02.07.2007 » autor: čubík |
|
......
» 01.07.2007 » autorka: Lorraine |
|
...................
» 01.07.2007 » autor: čubík |
|
...
» 30.06.2007 » autorka: Slávka |
|
*když mužskej zaspí ... aneb ráno s kocovinou
» 30.06.2007 » autorka: Slávka |
|
... na každého to jednou přijde, .... že by chtěl některé chvíle vrátit, .... a udělat všechno jinak ....... .... ...... ..... ..... ... . *.. / *- .... ... zpravidla až na konci cesty ..
» 28.06.2007 » autor: HarryHH |
|
.... musí být .... úžasné ...
» 28.06.2007 » autor: HarryHH |
|
Pláč, pláč, pláč … pláče nebe i já
» 28.06.2007 » autorka: Levandule |
|
.... na dobráky, aby se to jejich dobro ... ... .... .... * .... ... ... * .... u nás nezakořenilo jako Bolševník ...
» 27.06.2007 » autor: HarryHH |
|
... mezi námi ...
» 27.06.2007 » autor: HarryHH |
|
*sluneční
» 27.06.2007 » autorka: Slávka |
|
...
» 27.06.2007 » autor: G.P. |
|
.... a k obrazu svému ........................*/ ............ konečně ... kdo ví jak to vlastně s tím nebem je ...
» 25.06.2007 » autor: HarryHH |


