|
***
» 25.07.2007 » autor: Siorak |
|
*každodenní ... a za to pejorativum se oml.
» 24.07.2007 » autorka: Slávka |
|
***
» 24.07.2007 » autor: Siorak |
|
... švestičky jsem si dovolil :*), malá, pitomoučká, ale realitka...:)
» 23.07.2007 » autorka: Slávka |
|
zaměstnání:shánění klepů
» 22.07.2007 » autorka: s.e.n |
|
***
» 22.07.2007 » autorka: isisleo |
|
***
» 21.07.2007 » autor: Siorak |
|
*malý literární povzdech :*)
» 20.07.2007 » autorka: Slávka |
|
nemůžu za to, že navštěvuji více jmen, berte to jako poděkování,za Vaše vzkazy.
» 20.07.2007 » autor: gabkin |
|
kašlu na velký a malý písmena. prostě jsem nestíhal hlavě. Tady je jeden adresát, ten to odpustí.
» 20.07.2007 » autor: gabkin |
|
Animal animato... )
» 19.07.2007 » autorka: Judita |
|
*prosím, našlapujte opatrně/ pokus o haiku
» 19.07.2007 » autorka: Slávka |


