|
.... tak tedy... plním včera daný slib, neb přátelství jest jeden z klenotů nejcennějších... a pokud mé „básně“ pomáhají, pak má smysl setrvat...
» 14.08.2007 » autorka: Slávka |
|
***
» 14.08.2007 » autor: Siorak |
|
Ty jo dneska jsem vážně v depresi. Musím s tím něco udělat.Asi si večer udělám palačinky s marmeládou. Ty on nesnáší.Né že by jedl doma.Ale alespoň pro pocit.
» 13.08.2007 » autorka: Jezabel |
|
Pro pochopení je dobré zjistit si,co je to Aspergerův syndrom,např.www.dobromysl.cz,viz.AS
» 13.08.2007 » autorka: spare |
|
***
» 13.08.2007 » autorka: isisleo |
|
Vidím se jen když se holím. A to teď nebývá často.
» 13.08.2007 » autor: gabkin |
|
Malá debata s Jehlasem o užitečnosti gramatiky. Ale propíchnout jehlu je těžké. Jen když se strefíte do ucha. Snad mi odpustí.
» 12.08.2007 » autor: Siorak |
|
Miluju čaj a smutný vášnivý kluky
» 10.08.2007 » autorka: Jezabel |
|
snad Vám to nezkazí víkend. Mě ho to zlepšilo.
» 10.08.2007 » autor: gabkin |
|
***
» 10.08.2007 » autor: Siorak |
|
Nemám na nic náladu.
» 09.08.2007 » autorka: Jezabel |
|
.........
» 09.08.2007 » autorka: Lorraine |
|
***
» 09.08.2007 » autor: Siorak |


