|
Vůně je jako sen…prolínající spojka…
» 10.05.2008 » autor: enigman |
|
Marnost nad marnost, vše je marnost (z bible, kniha Kazatel).
» 10.05.2008 » autor: Siorak |
|
Zeptal ses, tak tady je odpověď:
» 09.05.2008 » autorka: churry |
|
...
» 09.05.2008 » autorka: spare |
|
Telefoní?….Kdo ví... Crrrrr...Někdo zvoní….
» 09.05.2008 » autor: enigman |
|
k Ní...
» 09.05.2008 » autor: enigman |
|
...
» 08.05.2008 » autorka: labuť |
|
...
» 08.05.2008 » autorka: spare |
|
Na křižovatce bez značek...
» 08.05.2008 » autor: enigman |
|
Pro Vás,když budete vstávat….zatímco já budu po noční za svítání...po noci usínat steskem….
» 08.05.2008 » autor: enigman |
|
(příběh s dobrým koncem)
» 07.05.2008 » autorka: spare |
|
***
» 07.05.2008 » autorka: isisleo |


