|
........
» 19.05.2008 » autorka: Jezabel |
|
...
» 19.05.2008 » autorka: labuť |
|
...
» 19.05.2008 » autorka: Slávka |
|
jedna koktejlová....
» 19.05.2008 » autor: enigman |
|
ve Sběrně Černě....
» 19.05.2008 » autor: enigman |
|
...................
» 19.05.2008 » autor: čubík |
|
Dnes je to krátké, delší jsem to nestih’
» 19.05.2008 » autor: Siorak |
|
Nevzdávejme své cíle...alespoň ne ty, které nám zato stojí...
» 18.05.2008 » autorka: Lorraine |
|
...
» 18.05.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
v Koncích...pro Začátky....
» 18.05.2008 » autor: enigman |
|
Je tomu pomaly rok, čo nás opustil náš deduško. Dnes tu nebudem vymýšľať, len prepíšem slová, čo mám na krátkych video-záznamoch z oslavy jeho 90tky v januári 2005.
» 17.05.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
Pro ty,co jsou rádi,když prší....
» 17.05.2008 » autor: enigman |
|
Něco o vznášení....
» 17.05.2008 » autor: enigman |
|
...
» 16.05.2008 » autorka: labuť |
|
Vypsaná z podoby a podstaty beru si volno. Budu teď pár dní jenom tichou návštěvnicí, co čte Vaše krásné básně.Díky.
» 16.05.2008 » autorka: spare |


