|
...
» 05.05.2008 » autorka: spare |
|
***
» 05.05.2008 » autorka: isisleo |
|
Všeobecně si každý myslí,že hmota je něco plného a vesmír něco prázdného… přitom je to z hlediska kvantové mechaniky přesně naopak…..
» 05.05.2008 » autor: enigman |
|
Napsáno pod vlivem poezie Mistra Psavce.
» 05.05.2008 » autor: gabkin |
|
.........
» 04.05.2008 » autorka: Jezabel |
|
........
» 04.05.2008 » autorka: Jezabel |
|
...
» 04.05.2008 » autorka: spare |
|
Těm, co jsou v lese, a kolem nich se kácí stromy...
» 04.05.2008 » autorka: spare |
|
Když černá stopa ocitne se na papíře, ideje zapýří se, probudí se zvíře…. v té bílé ploše vítr ohýbá duše... myšlenka na lásku dlí ve stínech stop... hladová... tiše….
» 04.05.2008 » autor: enigman |
|
Jen Tak..volně nebo do aktovky....
» 04.05.2008 » autor: enigman |
|
...............
» 04.05.2008 » autor: čubík |
|
...
» 03.05.2008 » autorka: labuť |
|
...pár kapek slovenské krve, které mi kolují žilami se chtělo prosadit, tak jsem jim dala šanci...:)
» 03.05.2008 » autorka: Lorraine |
|
Monolog s imaginárním publikem....
» 03.05.2008 » autor: enigman |
|
Z hlubin paměti se mi doneslo,jak se mi pořád líbí černo – bílé řemeslo...
» 03.05.2008 » autor: enigman |
|
... mini
» 02.05.2008 » autorka: Slávka |


