|
...ze šuplíku...všem, co se trápí
» 17.06.2008 » autorka: spare |
|
1-1=0...již kdysi dávno jeden matematik na to přišel...čas je jen soubor čísel....
» 17.06.2008 » autor: enigman |
|
moje milá....
» 17.06.2008 » autor: enigman |
|
vzpomínka na moudré rady mojí babičky, když jsem začal uvažovat na téma ...si ji vezmu.
» 17.06.2008 » autor: gabkin |
|
Inspirováno pohledem Štěpiny a její poznámkou, nemáš náhodou schůzi?
» 17.06.2008 » autor: gabkin |
|
socialistický realismus (kolektivně vygenerováno v roce 1974...
» 16.06.2008 » autorka: churry |
|
Zčásti reakce na Psavce (http://liter.cz/Basne/178095-view.aspx) a zčásti variace na mou nepovedenou prognózu na Epice (http://www.epika.cz/?p=dilo&c=18695). (Euro 2008, fotbal.)
» 16.06.2008 » autor: Špáďa |
|
*
» 16.06.2008 » autorka: Slávka |
|
Pohádka pro moje záda
» 16.06.2008 » autorka: Levandule |
|
na skok u keltů...
» 16.06.2008 » autor: enigman |
|
plná střepů...
» 16.06.2008 » autor: enigman |
|
Toto nepíšu s vědomím, že bych chtěl poučovat, ale naopak být poučen.
» 16.06.2008 » autor: gabkin |
|
Aneb Hambatá Zlatovláska
» 16.06.2008 » autor: gabkin |
|
.........P.....
» 15.06.2008 » autorka: Jezabel |
|
...ze šuplíku
» 15.06.2008 » autorka: spare |
|
první část v náladě písničky – indiánské modlitby – „Fly Like an Eagle“ .. pak směs dalších pocitů a vněmů ... mám za sebou opravdu úžasné setkání v úzkém kruhu zaujímavých žen ... a silný pocit, že jsem na správném místě v správném čase
» 15.06.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |


