|
odráží se...
» 15.06.2008 » autor: enigman |
|
inspirováno komentem, jež tvrdí, že je rande na chatu bezpečnější.
» 15.06.2008 » autor: gabkin |
|
Asi to někteří berou dost vážně, tak mě nekamenujte. Stejně jako vy jsem smějící se bestie.
» 15.06.2008 » autor: Siorak |
|
hledám větu...nedokončenou....pro Manon…Neviditelnou… vím,že happyend se nekoná…a přesto!...je má ikona… z proudu dní...na chvíli noční...stvořená...
» 14.06.2008 » autor: enigman |
|
jinak řečeno...i v uzavřeném oddělení...mohou být lidé spolu spjatí...odděleni….
» 14.06.2008 » autor: enigman |
|
z časů přesčasů v institutu
» 14.06.2008 » autor: gabkin |
|
... geriatrická ...
» 13.06.2008 » autor: HarryHH |
|
...
» 13.06.2008 » autorka: labuť |
|
Někdo jako sirka, někdo jako citron .... Naštěstí jen dočasně
» 13.06.2008 » autorka: Štěpina |
|
***
» 13.06.2008 » autorka: isisleo |
|
mon ami...
» 13.06.2008 » autor: enigman |
|
na skok z léta do zimy...do pohody...
» 13.06.2008 » autor: enigman |
|
Kdybych nosil naslouchadlo, tak by to tak nedopadlo
» 13.06.2008 » autor: gabkin |
|
aneb, že tu hubu nedržela
» 13.06.2008 » autor: gabkin |
|
... a vina ...
» 12.06.2008 » autor: HarryHH |
|
....
» 12.06.2008 » autorka: Jezabel |


