|
často zastavím se...
» 10.06.2008 » autor: enigman |
|
Cecilku jsem již upozornil, tak teď ty další, co znají tu správnou mez.
» 10.06.2008 » autor: gabkin |
|
.... to maj´... blbý ...
» 09.06.2008 » autor: HarryHH |
|
tvář lásky...
» 09.06.2008 » autor: enigman |
|
Ono se řekne, Mikuláš v lětě, ale já opravdu musím určit termín, i když čerti, to Vy jste... Děkuji za odpovědi, další urgence bude 14 dní před, ale sáňky má zamluvený Bíša!!!
» 09.06.2008 » autor: gabkin |
|
Zapadlé vzpomínky ...
» 08.06.2008 » autor: Zdeněk Farkaš |
|
???
» 08.06.2008 » autor: Zdeněk Farkaš |
|
Jak mi soudnost nedovolila číst (re na sraz v Praze, včera 7.6.08)
» 08.06.2008 » autorka: spare |
|
a něčí dlaně...
» 08.06.2008 » autor: enigman |
|
spousta lidí se soustředí na slova…naslouchá,mluví, ale nevidí….
» 08.06.2008 » autor: enigman |
|
zdá se vám to blbost, ba dokonce fatální, vše je dneska možné, v této době globální.
» 08.06.2008 » autor: gabkin |
|
účinky slunce
» 07.06.2008 » autorka: churry |
|
...bylo horko, a tak větrali, během zkoušky na večerní koncert, vánek od řeky a panoráma Hradu...tenhle pátek jsem obědvala hudbu...
» 07.06.2008 » autorka: spare |


