|
Takový pokus, inspirován stejnoměným zenovým příběhem z knížky „Oceán v kapce rosy“ od Henriho Brunel-a. Poslední trojverší je z této knihy.
» 25.06.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
já už to vím...
» 25.06.2008 » autor: enigman |
|
s Nocí...v zamyšlení...nad ránem...
» 25.06.2008 » autor: enigman |
|
...ze šuplíku, byla hned vedle příborů:-)
» 24.06.2008 » autorka: spare |
|
***
» 24.06.2008 » autorka: isisleo |
|
osmička,devítka...a v obou je nula…prevítka…..
» 24.06.2008 » autor: enigman |
|
Kam mou duši daj?...
» 24.06.2008 » autor: enigman |
|
ve vzkazu bys kecal, tady vyjde pravda najevo...
» 24.06.2008 » autor: gabkin |
|
podpůrná báseň, i to snad pomůže při domácích pracích
» 24.06.2008 » autor: gabkin |
|
stejná a přece pokaždé jiná....ranní momentka mezi 5:40 a 5:55
» 23.06.2008 » autorka: Lorraine |
|
Každý máme třinácté komnaty, do nichž nechodíme ani sami.
» 23.06.2008 » autorka: spare |
|
je libo-li...
» 23.06.2008 » autor: enigman |
|
Kráčím zvolna…jen co noha nohu mine…cestou plnou planných i zralých napadaných nadějí…
» 23.06.2008 » autor: enigman |
|
Bohnice zatím nevolejte, mám telefonát na Venuši ..
» 23.06.2008 » autor: Siorak |
|
...třeba právě teď...
» 22.06.2008 » autorka: Lorraine |


