Líbilo se
1
07.08.2021 - 13:32Psavec:
Zaláskovaná. |
1
05.08.2021 - 19:48Lilith:
Hezké... |
1
05.08.2021 - 10:34M.A.Rek:
Smíš. Držím palce. |
1
04.08.2021 - 23:40Psavec:
Povedená. |
1
02.08.2021 - 16:03Květka Š.:
..samota je na nic...st... |
1
30.07.2021 - 07:37 |
1
30.07.2021 - 00:28blue:
slzy štěstí nebo dojetí jsou nejlepší :) ST |
1
29.07.2021 - 17:58Psavec:
Hezká vzpomínková. |
1
29.07.2021 - 13:58Květka Š.:
pěkný...st... |
1 28.07.2021 - 15:58V klášteře od raďo
raďo:
Gándhí: psaní je o příběhu... |
1
26.07.2021 - 19:59Lilith:
Pěkné... |
1
24.07.2021 - 02:31blue:
myslím že právě ty těžké věci v životě nás přivádí tam kam máme jít, zpátky k sobě a k věcem které mají opravdu smysl |
1
24.07.2021 - 01:28blue:
měli bychom v sobě milovat všechno dobré :) |
2
23.07.2021 - 21:53M.A.Rek:
A otvorem ve spánku spánek přichází však bez pláště je ne jako ta střela jež mosazným se pyšní... |
1
23.07.2021 - 13:37raďo:
pekná léčivá básnička... |
1
23.07.2021 - 09:45M.A.Rek:
Jéé, to je miléé, i s Hlasem. I kdyby stydatě nahatá byla by jsi a plamínek jen skomíral a doutnal dosti dech života a živočišnosti lehce dýchne a nahotu ve svůdno svlékne ze stydatosti |
1
22.07.2021 - 19:07Lilith:
A k tomu ti přidám hromádku štěstí ;-) |
1
22.07.2021 - 13:54Květka Š.:
..šuplíky jsou fajn.. :-) |
1
20.07.2021 - 23:43M.A.Rek:
Psavec: Lilith: Besinka: Jako poděkování za nahlédnutí posílám malý hádankový haikobonus: O kolečko víc, hádej, hádej, kdo jen má? To je zloděj kol. |
1
20.07.2021 - 23:24M.A.Rek:
Jo, tak nějak... |



07.08.2021 - 13:32