Líbilo se

komentáře
1 07.08.2021 - 13:32
Psavec:
Zaláskovaná.
1 05.08.2021 - 19:48
Lilith:
Hezké...
1 05.08.2021 - 10:34
M.A.Rek:
Smíš. Držím palce.
1 04.08.2021 - 23:40
Psavec:
Povedená.
1 02.08.2021 - 16:03
Květka Š.:
..samota je na nic...st...
1 30.07.2021 - 07:37
Besinka:
blue:
Moc děkuji. Udělal jsi mi radost.
1 30.07.2021 - 00:28
blue:
slzy štěstí nebo dojetí jsou nejlepší :) ST
1 29.07.2021 - 17:58
Psavec:
Hezká vzpomínková.
1 29.07.2021 - 13:58
Květka Š.:
pěkný...st...
1 28.07.2021 - 15:58
raďo:
Gándhí: psaní je o příběhu...
1 26.07.2021 - 19:59
Lilith:
Pěkné...
1 24.07.2021 - 02:31
blue:
myslím že právě ty těžké věci v životě nás přivádí tam kam máme jít, zpátky k sobě a k věcem které mají opravdu smysl
1 24.07.2021 - 01:28
blue:
měli bychom v sobě milovat všechno dobré :)
2 23.07.2021 - 21:53
M.A.Rek:
A otvorem ve spánku
spánek přichází
však bez pláště je
ne jako ta střela
jež mosazným se pyšní...
1 23.07.2021 - 13:37
raďo:
pekná léčivá básnička...
1 23.07.2021 - 09:45
M.A.Rek:
Jéé, to je miléé, i s Hlasem.

I kdyby stydatě nahatá byla by jsi
a plamínek jen skomíral a doutnal dosti
dech života a živočišnosti lehce dýchne
a nahotu ve svůdno svlékne ze stydatosti
1 22.07.2021 - 19:07
Lilith:
A k tomu ti přidám hromádku štěstí ;-)
1 22.07.2021 - 13:54
Květka Š.:
..šuplíky jsou fajn.. :-)
1 20.07.2021 - 23:43
M.A.Rek:
Psavec: Lilith: Besinka: Jako poděkování za nahlédnutí posílám malý hádankový haikobonus:

O kolečko víc,
hádej, hádej, kdo jen má?
To je zloděj kol.
1 20.07.2021 - 23:24
M.A.Rek:
Jo, tak nějak...
1 ... 103|104|105|106|107|108|109|110|111 ... 721

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku