Líbilo se
1
20.07.2021 - 23:20M.A.Rek:
Stále lepší... |
1
19.07.2021 - 16:23 |
1
19.07.2021 - 09:14zvířenka:
Zdarec, píšeš mi z duše, právě teď opravujeme takový jeden zajímavý domeček na Žítkové a já vnímám přesně takové reakce domu, jak si oddechl, když jsme mu ulevili od sračkovitých materiálů typu hobra,umakart, nasáklé lamino, škvára, ...a laskáme ho vápínkem , dřevem, dlažbou z cihel ,jednoduchostí...a přitom ale taky vzniká stavební poezie! tak se těš... PS: Svět je, svět je jenom kuní hotel... |
1
18.07.2021 - 14:11Časar:
Přívětivé, melodické, krásné verše. Povzbuzující cit. |
1
18.07.2021 - 12:48Květka Š.:
ST... |
1
18.07.2021 - 12:44Květka Š.:
:)...ST |
1
17.07.2021 - 19:02Psavec:
Hezká. |
1
16.07.2021 - 14:20Květka Š.:
:-))..st.. |
1
15.07.2021 - 13:56 |
1
15.07.2021 - 07:16 |
1
14.07.2021 - 15:02Květka Š.:
---------------------------- ..houbař s kosou míří k lesu jako houba už se třesu, po vydatném dešti houby rostou všechny zdejší, křemenáče,pravé hříbky holubinky,lišky,kozáci i babky všechny jedlé jak je znáte s tou kosou na ně pospícháte? ----------------------- |
1
14.07.2021 - 14:49Květka Š.:
:-)...st... |
1
14.07.2021 - 12:20 |
1
14.07.2021 - 02:08 |
2
14.07.2021 - 00:19M.A.Rek:
René Vulkán: Na pobřeží slonoviny slonoviňan čte noviny že za znečišťené pobřeží úřady Slonoviny Pobřeží sloními ostatky slony viní |
2
14.07.2021 - 00:02René Vulkán:
M.A.Rek: Psavec: Jedna ženská z Burkiny zapomněla bikiny na koupáku bylo ticho zaujalo ploché břicho a hlavně její bubliny |
1
13.07.2021 - 23:52M.A.Rek:
René Vulkán: Díky a soucítím. Nebyl to satan ale z Vrbětic špion v masce žampion Je ztráta horší od satana žaludku nebo žaludu? |
1
13.07.2021 - 23:36 |
2
13.07.2021 - 23:27 |
2
13.07.2021 - 23:17M.A.Rek:
To je dobrý... Ať jich máš víc... Řezník z Mosambiku uříz koule býku když zboural zpola toho tučného vola půlku ukradli mi v mžiku Černá dívka z Mali dumá, dumá má-li dráždit holí slona zblízka, osobně ona, nebo jenom z dáli |



20.07.2021 - 23:20