radek oslov

» registrace: 04.12.2011
» 57, muž, Žatec
» děl: 1877
» komentářů: 448 / 3719
Komentáře k dílům uživatele :
13.01.2012 - 20:36
Bíša: t.
13.01.2012 - 18:22
Bíša: Stip!
13.01.2012 - 13:20
Liška76: Pěkně, něžně
rozevláté
v tvé náruči
běžně, jemně
zahučí:))ST
13.01.2012 - 11:38
hloubavá: Ty prázdné naděje
svaž rychle do uzlu
a pošli po vodě

Ta, co je vyloví
třeba se usměje
třeba je naplní

...vždycky je naděje...
13.01.2012 - 09:08
enigman: čeká...
13.01.2012 - 08:53
nejsembásník: Naděje není nikdy hloupá,
je tady, i když na slova je skoupá ...
provází všechny nesnáze,
jakou se vydat cestou ukáže...
12.01.2012 - 18:40
Liška76: Co žene lidi zkusit se spálit
kdože je bude chválit
vždyť každý může pít i nalít:)
Krásné ST
11.01.2012 - 21:02
Bíša: Hmm!*
11.01.2012 - 18:48
Liška76: Proč bolí láska
proč špatná sázka
proč porod bolí
odpověd hledej v soli..slz radosti i smutku v síle skutků:)
10.01.2012 - 18:43
Liška76: Ta beznaděj ve mně křičí
smůla cení zoubky štičí
bez barev se malíř zničí:)St za ten náboj..
10.01.2012 - 18:31
Bíša: Silné verše!
10.01.2012 - 18:20
radek oslov: diky všem
10.01.2012 - 12:34
hloubavá: Má.
10.01.2012 - 11:40
hloubavá: Hledáš naději -
a pak přijde den
Někdy je lepší
blbej hloupej sen
09.01.2012 - 23:30
enigman: nebo Danielse...
09.01.2012 - 22:32
zelená víla: vždy se rozední..
09.01.2012 - 22:15
Bíša: Chce to trpělivost...
09.01.2012 - 22:10
Psavec: Vždycky je nějaká naděje.
09.01.2012 - 21:17
ttragelaf: hledáš naději
jako
racek ostrov
09.01.2012 - 19:35
1 ... 172|173|174|175|176|177|178|179|180 ... 186

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku