radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.01.2012 - 20:36
Bíša: t.
|
13.01.2012 - 18:22
Bíša: Stip!
|
13.01.2012 - 13:20
|
13.01.2012 - 11:38
hloubavá: Ty prázdné naděje
svaž rychle do uzlu a pošli po vodě Ta, co je vyloví třeba se usměje třeba je naplní ...vždycky je naděje... |
13.01.2012 - 09:08
enigman: čeká...
|
13.01.2012 - 08:53
nejsembásník: Naděje není nikdy hloupá,
je tady, i když na slova je skoupá ... provází všechny nesnáze, jakou se vydat cestou ukáže... |
12.01.2012 - 18:40
Liška76: Co žene lidi zkusit se spálit
kdože je bude chválit vždyť každý může pít i nalít:) Krásné ST |
11.01.2012 - 21:02
Bíša: Hmm!*
|
11.01.2012 - 18:48
Liška76: Proč bolí láska
proč špatná sázka proč porod bolí odpověd hledej v soli..slz radosti i smutku v síle skutků:) |
10.01.2012 - 18:43
Liška76: Ta beznaděj ve mně křičí
smůla cení zoubky štičí bez barev se malíř zničí:)St za ten náboj.. |
10.01.2012 - 18:31
Bíša: Silné verše!
|
10.01.2012 - 18:20
radek oslov: diky všem
|
10.01.2012 - 12:34
hloubavá: Má.
|
10.01.2012 - 11:40
|
09.01.2012 - 23:30
enigman: nebo Danielse...
|
09.01.2012 - 22:32
zelená víla: vždy se rozední..
|
09.01.2012 - 22:15
Bíša: Chce to trpělivost...
|
09.01.2012 - 22:10
Psavec: Vždycky je nějaká naděje.
|
09.01.2012 - 21:17
|
09.01.2012 - 19:35
Květka Š.: ST))
|


